Sanikhaber.com

Hamile Olan Suriyeli Kadını Ve 10 Aylık Çocuğunu Tecavüz Edip Vahşice Öldürdüler ! İşte Kan Donduran İtiraflar

Hamile Olan Suriyeli Kadını Ve 10 Aylık Çocuğunu Tecavüz Edip Vahşice Öldürdüler ! İşte Kan Donduran İtiraflar

Sakarya’nın Kaynarca İlçesi’nde Suriye uyruklu 9 aylık yüklü kadın, 10 aylık bebeği ile bilinmeyen kişiler tarafından kaçırılmıştı. Ormanlık alana kaçırıldığı anlaşılan Suriyeli kadın tecavüze uğradıktan sonra oğlu ile birlikte başları taşla ezilerek öldürüldü. Soruşturmanın ardından yakalanan B.K. ile C.K. her şeyi birbir anlatırken, zanlıların birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı anda evinin kapısını gecenin ilerleyen saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu alıkoydukdukları teşhis edildi.

Yaşanan olay, Kaynarca Birlik Mahallesi’nde ormanlık alanda gerçekleşti.

Köylüler, ormanda öldürülmüş bir kadın ile küçük çocuğun cesetlerini görünce jandarmayı aradı. Olayın gerçekleştiği yere jandarma ve polis ekipleri intikal ederken, öldürülen kişinin Hatipler Mahallesi’nde oturan ve Suriye uyruklu Emani Arrahman adında hamile kadın ve 10 aylık çocuğu olduğu teşhis edildi.

Olayın olduğu yerde yapılan inceleme sonucu hamile kadının tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık çocuğu ile beraber başlarına taşla vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Cumhuriyet savcısının inceleme yapmasından sonra anne ve çocuğunun cesetleri Adli Tıp Kurumu’na yollandı.

TARTIŞTIKLARI MESAİ ARKADAŞLARININ KARISINI KAÇIRIP TECAVÜZ ETTİKLERİNİ SÖYLEDİLER

Yürütülen soruşturma sonucu B.K. ve C.K. kısa zamanda yakalandı. Gözaltına alınan B.K. ve C.K.’nın hayvanca öldürülen Arrahman’ın eşi ile beraber aynı tavuk fabrikasında çalıştıkları belirlendi.

Şüpheliler B.K. ve C.K.’nın birkaç gün önce tartışma yaşadıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı anda evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açıp girerek karısını ve çocuğunu kaçırdıkları teşhis edildi.

KONUŞTULAR !

Şüphelilerin bir köyde bulunan ormanlık alanda tecavüz ettikleri Emani Arrahman’ı başına taşla vurarak vahşice öldürdükten sonra küçük oğlunu ise boğarak öldürdükleri belirlendi. B.K. ve C.K. suçlarını itiraf ederken, olayla alakalı soruşturma sürüyor.

CUMA GÜNÜ DOĞUM İÇİN HASTANEYE GİDECEKTİ

Bu arada vahşi olay gerçekleşmeseydi 9 aylık hamile Emani Arrahman’ın Cuma doğum için hastaneye götürüleceği öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ