Reklam
Reklam

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Ağlarından Biri Olan Instagram'a Bir Yeni Özellik Daha Geldi! Artık Fotoğraflarınızı Arşivleyebileceksiniz!

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Ağlarından Biri Olan Instagram'a Bir Yeni Özellik Daha Geldi! Instagram profilinizde gözünüze çarpan gereksiz duruyor sebebiyle sildiğiniz fotoğraflar için bir özellik geldi

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Ağlarından Biri Olan Instagram'a Bir Yeni Özellik Daha Geldi! Artık Fotoğraflarınızı Arşivleyebileceksiniz!
En Çok Kullanılan Sosyal Medya Ağlarından Biri Olan Instagram'a Bir Yeni Özellik Daha Geldi! Artık Fotoğraflarınızı Arşivleyebileceksiniz! Admin
Bu içerik 46 kez okundu.
Reklam
En Çok Kullanılan Sosyal Medya Ağlarından Biri Olan Instagram'a Bir Yeni Özellik Daha Geldi! Instagram profilinizde gözünüze çarpan gereksiz duruyor sebebiyle sildiğiniz fotoğraflar için bir özellik geldi. Bundan sonra arşivleme özelliği ile profilinizde görmek istemediğiniz fotoğraflarınızı silmeden saklayabileceksiniz. Instagram, geçtiğimiz ay Android ve İOS kullanıcılarının herhangi bir fotoğraf veya video silmeden fotoğrafları saklama özelliği getirmişti. Yeni gelen özellik sayesinde profilinizde istemediğiniz resimleri arşivinizde gizleyebiliyordunuz. Bazı fotoğrafların size özel olmasını istiyorsunuzdur, zor geçen bir gecenin ardından sabah kalktığınızda fotoğraflarınızı Instagram'da görebilirsiniz. Komik ve güzel anları görmek güzel olsada, herkesin bunları görmesini istemiyor olabilirsiniz. Özel kalmasını istediğiniz fotoğraf ve videoları artık arşivleyebilirsiniz. Bu yeni özellik kullancılara adım adım aktarılıyordu. Facebook'un yaptığı açıklamada, arşivleme özelliğini tüm Android ve İOS kullancılarına özelliğin geldiğini söyledi. Instagram'a gelen yeni özelliği arvişlemeyi size 3 adımda anlatacağız ; -Öncelikle profilinizden arşivlemek istediğiniz fotoğrafları seçin. -Seçtiğiniz fotoğrafın sağ üstünde bulunan ''dikey üç noktaya'' basın. (İOS'larda yatay) -Çıkan menüde en üstte bulunan ''Arşivle'' seçeneğine basın. Fotoğraflarınız artık sadece size özel olacak. Üstelik profilnizin sağ üstünde bulunan benzeri ikona giderek arşivlenen fotoğraflara ulaşabilir ve tekrar profilinizde gözükmesini istediğiniz fotoğraflarınızı aynı işlemi yaparak arşivinizden çıkarabilirisiniz. Arşivleme özelliği, Instagram V10.21 ve üzeri İphone ve Andorid kullancıları için aktif durumdadır. Telefonunuzda bu özellik gözükmüyorsa Instagram programınızın güncellemesini denetlemenizi öneriyoruz.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti