Sanık Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İstanbul’da Kuvvetli Sağanak Yağış Uyarısı!

İstanbul’da Kuvvetli Sağanak Yağış Uyarısı!

haberci haberci -
99 0

AKOM’un Uyarısı: Gece Saatlerinden İtibaren Kuvvetli Yağış Bekleniyor

Sağanak yağış yurdu etkilemeye devam ediyor. AKOM tarafından yapılan uyarıya göre İstanbul’da bu gece saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak yağış geçişleri yaşanması bekleniyor. Yağışların il genelinde cuma öğlen saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor.

AKOM’dan Yapılan Açıklama

AKOM’un açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “İstanbul’da bu gece saatlerinden itibaren gök gürültülü sağanak yağmur geçişlerinin yaşanması beklenmektedir. Yağışlar perşembe sabah saatlerinden itibaren şiddetini artırarak, il genelinde yer yer kuvvetli şekilde olacağı tahmin edilmektedir. Cuma günü öğle saatlerine kadar sürecek olan kuvvetli yağışlarda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın tedbirli olmaları önem arz etmektedir.”

Vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olmaları önemlidir. Yağışlar nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı gerekli tedbirlerin alınması ve güvenli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımızın uyarılara dikkat etmeleri ve gerektiğinde ilgili kurumların açıklamalarını takip etmeleri önemlidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir