Sanık Haber

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. Sanayi Sitesi Projeleri ile Endüstriyel Alanlarda İnovatif Çözümler

Sanayi Sitesi Projeleri ile Endüstriyel Alanlarda İnovatif Çözümler

admin admin -
142 0

Sanayi Sitesi Projeleri ile Endüstriyel Alanlarda İnovatif Çözümler

Akyapı projeleri sayesinde farklı sektörlerde başarı kazanmak hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. Türkiye’nin en büyük metropollerinden biri olan İstanbul, bu sektörlerde ve sanayi alanında yükselmek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Buna rağmen İstanbul’da hayal ettiğiniz proje için uygun yeri bulamıyorsanız motivasyon kaybı yaşıyor olmanız normaldir.

Değişim sektörlerin ihtiyaçlarını büyük bir başarıyla karşılayan Sanayi Sitesi projeleri Akyapı tarafından hayata geçiriliyor. Bugüne dek tamamladığı çok sayıda proje ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve tüketicisinin güvenini kazanan Akyapı, İstanbul’da öne çıkan çalışmalar yürütmek isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Akyapı tarafından geliştirilen projeler İstanbul’un farklı noktalarında tasarlanıyor. İstanbul’un her bölgesi, farklı bir iş için uygunluk sağlıyor. Bu durum farklı bölgelerde yükselen projelerin tercih edilmesinin temel sebeplerinden biri olarak ele alınıyor. Siz de Akyapı projeleri sayesinde ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayan bir seçim yapabilirsiniz!

Sektörel İhtiyaçları Başarıyla Karşılayan Ticarethane Metkap

Akyapı tarafından geliştirilen, halen devam eden Ticarethane Metkap projesi, 2024 yılının Eylül ayında teslim edilmesi tahmin edilen bir projedir. İstanbul’un en kıymetli yerlerinden biri olan Arnavutköy’de yükselen Ticarethane Metkap, toplamda 137 adet ticari üniteye yer veriyor. 66.663 metre² toplam inşaat alanı üzerine kurulu olan Ticarethane Metkap, farklı sektörlerin değişen ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyor.

 

Geleceğin sanayi projesi kavramından yola çıkarak tasarlanan Ticarethane Metkap tüm sektörel ihtiyaçları bünyesinde barındırıyor. Sanayi ve yatırım anlamında İstanbul’un en kıymetli yerlerinden biri olan Arnavutköy’de yer alan Ticarethane Metkap çevre dostu ve modern çözümler sunuyor.

Akyapı Sanayi Sitesi projeleri  arasında yer alan Ticarethane Metkap donanımlı özelliklere sahiptir. Donanımları arasında:

 • Arıtma tesisi,
 • Güçlü taşıma kapasitesi,
 • Zemin ızolasyon sistemi,
 • 8 metre kat yüksekliği,
 • Özel otopark,
 • Metrekareye 250 watt enerji gücü,
 • Terasta açık otopark,
 • Doğal havalandırma,
 • Her kata tır girişi,
 • Doğal ışıklandırma,
 • Rezerv trafo alanı,
 • Özel teknik alan bulunuyor.

İkitelli OSB’nin Yanı Başında: Ticarethane Başakşehir

2025 yılının Temmuz ayında tamamlanacağı ön görülen Ticarethane Başakşehir 54.231 metre karelik, geniş bir inşaat alanında hayata geçiriliyor. İstanbul’un birçok açıdan önemli bölgelerinden biri olan Başakşehir’de yürütülen proje, toplamda 135 adet ticari üniteye yer veriyor.

250 bin kişiye istihdam sağlayan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nin yanında bulunan Ticarethane Başakşehir 135 adet bağımsız bölümü ile değişen sektörün ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyor. Bağımsız bölüm büyüklükleri ve birleştirebilme özelliği ile değişen ihtiyaçların karşılanması konusunda önemli bir avantaj sunuyor. Ticarethane Başakşehir Projesi içerisinde teknik alan, sığınak, depo, gri su sarnıcı, yağmur suyu sarnıcı, otopark, jeneratör ve mescit gibi olanaklar sunuluyor.

Ayrıcalıklı özelliklere sahip Ticarethane Başakşehir en yoğun rağbet gören Akyapı projeleri arasında bulunuyor. Tavan yüksekliği 7, kolon açıklığı 8 metre dükkanları projenin her geçen gün daha yoğun bir ilgi görmesini sağlıyor.

İlgili Yazılar