Sanık Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ORHAN KURT RÜZGARI ESTİ!

ORHAN KURT RÜZGARI ESTİ!

admin admin -
25 0

2018 yılında başlayan yolculuğunda 2023’te de devam eden Miss Angel of Turkey güzellik yarışması 26 Temmuz Çarşamba günü tüm görkemiyle gerçekleşti. Yarışmanın önde gelen isimlerinden ve Ankara’da cemiyet hayatında tanınan değerli insan Orhan Kurt, yarışmada Ana Sponsorluğu ile büyük atılımların başlangıcını yaptı. Geçmiş yıllarda Uğurkan Erez, Ebru Destan, Willma Elles, Ece Gürsel, Cansu Taşkın, Tuğba Ekinci, Ebru Polat, Nez’inde koltukta jüride bulunduğu yarışmada bu sene Kemal Doğulu, Tuğba Özay, Recep Demiray vardı. Sunuculuğunu Bircan Bali ve Santo Fuego’nun yaptığı yarışmada derece giren isimler belli oldu.  Birinci Güzelimiz Başak Baysan, İkinci, güzelimiz Dilara Arslan ve üçüncü güzelimiz T.C. Vatandaşı olan Anastasiya Skabolkina oldu.

 

ORHAN KURT KİMDİR

 

         1984 yılında Malatya doğumlu olan Orhan Kurt heyacanı ve dinamiği başarıyı ön planda tuttuğunu söylüyor. Renkli bir hayata sahip olan Kurt, yenilikçi tavrıyla ve renkli kişiliği ile merak ettiği her şeyi öğrenmeye programlanmış hissettiğini belirtiyor. Bunun yanında müzisyen kimliğide olup kısa zamanda ünlülerin de yer aldığı bir albüm çalışmasının içerisinde de yer alacaktır kendisi. Güzellik sektöründe çocukluğundan beri ilgisi olan ve bununla ilgili adımlar atan Kurt, 21 Yaşında Ankara’nın en genç mağaza müdürü ünvanını aldı. Kozmetik alanında kendini geliştiren ve bununla ilgili yenilikçi tavrını koruyan Orhan Kurt, hemen hemen tüm kozmetik firmaları ile çalışmıştır. Kozmetik alanında ilerlerken 8 yılın sonunda kendisini güzellik sektöründe buldu. Şu anda bulunduğu konum başarının yanında güzellik sektöründe de franchise anlamda kendisiyle çalışmak isteyen bir çok firmanın da olduğu bir yapılanma içerisindedir.

 

         1940 yılından beri varolan bu zamana kadar varlığını koruyan Roll Teknolojisi ve keşfettikten sonra ülkemize getirme kararını aldı. Bu değerli projeyi yine alanında önemli konumda olan İşkar Grup firma sahibi olan Ferit İşkar’a sundu ve kendisiyle aynı fikirleri ortaya koyunca Avrupa’da bulunan cihazların daha üst segmentind bir cihaz ortaya çıktı. Böylelikle şahsi salonunda da kullandığı “Chark” karşımıza müşterilerimizin de inanamayacağı bir sonuç ortaya çıkardı. Türkiye’nin beklemiş olduğu cihazı ortaya çıkarmanın gururunu her zaman yaşamaktadır.

 

        Son olarak okurlarımıza: “bizler güzellik uzmanları, estetisyenler doktor değiliz. Toplu işlemlerde lütfen ama lütfen sağlık kuruluşlarını tavsiye etsinler. Bu sizlerin zor durumda kalmamanız için önemli bir detaydır. Ayrıca merdivenaltı yerlerden kaçınmanızı öneriyorum.” diyerek aslında hem profesyonelliğini hem de insanlara verdiği önemin değerini bir kez daha belirtmiş oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir