Sanık Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Evden Eve Nakliyatta Eşya Depolama Hizmeti

Evden Eve Nakliyatta Eşya Depolama Hizmeti

admin admin -
11 0

Evden Eve Nakliyatta Eşya Depolama Hizmeti

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın yeni adresinize nakledilmesi işlemlerinde konusunda uzman personel desteğinden yararlanmak için Hemen Taşın Nakliyat firmasından yararlanabilirsiniz. Uzman personel tarafından gerçekleştirilecek olan hizmetlerde sadece eşyanın yeni adrese nakli değil aynı zamanda yeni adresin hazır olmaması durumunda da eşya depolama hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyanın eski adresten alınması akabinde yeni adresin hazır olmaması durumunda belirlenen zaman kadar depo hizmetinden yararlanılması sağlanır. Eşyanın bu zamanda dilimi içinde muhafaza edilmesini sağlar.

Depo alanında yer alan eşyanın muhafaza edilmesi akabinde yeni adresin hazır olması ile beraber ise eşyanın nakli yapılarak hizmet tamamlanır. Ev taşıma hizmetlerinde eşya depolama hizmetinden faydalanmak için ise başvurunuzda talebinizi firmaya iletmeniz gerekir.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Başvurusu

Şehir içi evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra şehirler arası nakliyat hizmetinde de evden eve nakliyat firmasından destek alarak kısa sürede eşyanızın yeni adresinize nakledilmesini sağlayabilirsiniz.

Eşyanızın yeni adrese nakledilmesi işlemleri için ise öncelikle hizmet talebi için başvurunuzu yapmanız gerekir. Gerçekleştireceğiniz talep başvurusu sonrasında firma tarafından ücretsiz eksper hizmeti sunularak eşya yükü için taşımacılık bedeli belirlenir. Eşya taşımacılık hizmetinde farklı bir talep ya da özel hizmet talebiniz var ise bunları da eksper hizmetini sunan uzman personele bildirmeniz gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir