Bunker Kantar Nedir?

Bunker Kantar Nedir?
Bunker Kantar Nedir? hande
Bu içerik 254 kez okundu.
Reklam

Bunker Kantar Nedir?

 

Operatörün torbayı dolum ağzına koymasıyla başlar, iki adımda tam olarak ayarlanan miktarı doldurur ve dolum tamamlandığında çıkar. İşlem sırayla devam eder. İsteğe bağlı dikiş bandı. Esit BF paketleme terazileri, tamamen elektronik olan, PLC, bilgisayar ve diğer elektronik ekipmanlara bağlanabilen mikroişlemci kontrollü terazilerdir. Kapak yapısı ve dolum ağzı yapısı ürün tipine göre seçilir. Fasulye, taneli malzemeler, tuz, tanecikli kimyasallar, kağıt hamuru, yem, tahıl, çimento, yapı kimyasalları, kömür çeşitleri, taşlar, doğal taşlar, mısır ve diğer bakliyatlar ve diğer malzemelerin ambalajlanmasında kullanılır. Bunker kantar özellikleri boyutuna göre de değişse de ortalama 25-30 kilo kapasitelidir. Tüm kantar çeşitleri internet sitemiz de mevcuttur. Bas-tr ailesi olarak biz tüm müşterilerimizin kantar ve malzeme ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktayız.

 

Bunker kantar diğer kantarlardan ayıran bazı özellikler vardır. Bu özellikler şunlardır;

 

l Hızlı ve doğru tartım

l Programlanabilir dolu torba sayısı

l  Ayarlanabilir üst ve alt limitler

l Ağırlık uyarısı

l  Haznenin üstünün seviye kontrolü

l  Tartı numara hafızası

l Hata alarmı sistemi

l Mikroişlemci ve komple elektronik kontrol ile bilgisayar ve yazıcı çıkış seçeneği

Tüm bu özelliklere sahip olan bunker kantarlar bünyemizde profesyonel ve yetenekli mühendisler ve ustalar tarafından üretilmektedir. Siz değerli müşterilerimize uzun zaman değil kısa zamanda ulaştırma vadediyoruz. Bas-tr ailesi olarak en çok yaptığımız ve sorumlu olduğumuz işler arasında bunker kantar, silo kantar gibi kantar çeşitleri vardır. Tüm kantar ve malzeme çeşitlerine bas-tr.com web adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm merak ettikleriniz ve bunker kantar hakkında fiyat bilgisi için internet sitemizden ki iletişim adreslerini kullanarak bizlere ulaşabilir ve sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

 

Bunker kantarlar diğer kantarlara göre daha az kapasiteli kantarlardır. İşinize göre kantar seçimi yapabilir veya bize danışabilirsiniz.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?