İspanyol Korku Filmi Piggy

İspanyol Korku Filmi Piggy
İspanyol Korku Filmi Piggy hande
Bu içerik 406 kez okundu.

 

İspanyol Korku Filmi Piggy


Korku filmi izlemek isteyen kişilerde tatmin edici bir duygu bırakan Piggy, İspanyol korku filmi olarak sahnelere geldi. Filmde mükemmel bir sonuç olmasına karşın yavaş ilerleyen bir senaryodan bahsetmek mümkün. Alternatif olarak izlenilmesi gereken filmler listenize alınabilir.

 

Korku filmleri söz konusu olduğunda, endişe verici anlar her zaman kan ve şiddetten meydana gelmemektedir. Piggy'de korku, insanların zulmünden ve filmin kahramanına yönelik muamelesinden ortaya çıkar. Carlota Pereda tarafından yazılan ve yönetilen bu İspanyol korku filmi, korkunç şeyler yapan korkunç karakterlerle sizleri karşılamaktadır. Katil ile onu ölüme yakın bir noktaya getirenler arasında ahlaki bir durumda yakalanmış bir başkahramanla doludur. Piggy, mükemmel bir sonla sonuçlanan yavaş bir yanma yoğunluğuna sahiptir. Film daha sıkı bir yazıya ve bazı sahnelerinde daha iyi ilerleme hızına sahip olabilirdi. Ancak yine de izleyeni tatmin edici bir senaryo ile görsel efektlere sahiptir.Korku filmi seven kişiler için farklı bir bakış açısı sunan Piggy bir İspanyol başyapıtı. Bu anlamda izleyebileceğiniz adres fulltimehdfilmizle.com 4k film izle kategorisi üzerinden sizlere kaliteli çözünürlükte film sunuyor.

Piggy Filminin Özeti


Sara, kendi kilolarından fazla olan Maca, Roci ve Claudia tarafından acımasızca alay edilen ve zorbalığa uğrayan bir gençtir. Sara'ya hakaretler ve eziyetler eden bu kişiler ayrıca zevk almaktadırlar. Hatta eğlence için onu neredeyse boğuyorlar. Zorbalığa Sara'nın şişman olduğu ve kilo vermesi gerektiği şeklinde yanıt veren kendi annesi dahil kimse Sara için ayağa kalkmaya istekli değil gibi görünse de, bir yabancı bunu kendi üzerine alır. Sara'yı kabadayılarından kurtarmak, kötü kız üçlüsünü kaçırmak için çalışır. Adam kaçırma olayının ortasında olan Sara, aynı anda hem ona hem de yapabileceklerinden korkmuştur. Havuzun cankurtaranı ve bir garson ölü bulunduğunda, Sara'nın küçük kasabası neler olduğunu araştırmaya başlamaktadır.

 

Burada Sara insanların ne kadar korkunç olabileceğini göstermek için kendi yolundan çıkıyor. Sara film boyunca yabancıdan biraz korkmuş olabilir, ancak onu gerçekten etkileyen kötü muamele ve sözlü tacizler olmaktadır. Buna ek olarak, zalimce muamele görme geçmişi, kötü kızların neler yaptığını gördükten sonra kurtarıcısı olarak hareket eden yabancıya nasıl tepki vereceğini etkiler. Sara genellikle insanların yolundan uzak durmaya çalışır. Yaptığı hiçbir şey katı ve sonsuz öfkeli annesinin gözünde doğru değildir. Sara, dikkatlerden kaçar ve başkalarının yanındayken vücudu gerilir. Sanki yoluna gönderebilecekleri sözlü kırbaçları almaya hazırmış gibi hareket etmektedir. Sara'nın havuzda olduğu, yalnız olduğu için atlamaya hazır olduğu bir sahne bulunuyor. Burada yabancıyı görünce donar ve hemen vücudunu gizlemeye çalışır.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor