Kuaför Aşkın İle Sağlıklı Saçlar

Kuaför Aşkın İle Sağlıklı Saçlar
Kuaför Aşkın İle Sağlıklı Saçlar hande
Bu içerik 287 kez okundu.
Reklam

Kuaför Aşkın İle Sağlıklı Saçlar

Mersin ili Akdeniz ilçesinde faliyet gösteren kuaför Aşkın müşterilerine sunmuş olduğu ekstra hizmet, kullandığı birbirinden kaliteli ve dünyaca ünlü ürünler ve kaliteli hizmeti ile Mersin ve çevresinin en iyi kuaförleri arasında yerini almıştır.

Salonunda dünyaca ünlü kozmetik markalarına yer veren kuaför Aşkın, hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Son olarak salonunda Aveda ürünlerine yer veren Aşkın özellikle saç bakım ürünlerini kullanması ile fark yaratmıştır.

Yüzde yüz doğal olan Aveda ürünlerinin her türlü saç ve saç derisi için bir çözüm sunduğunu belirten Aşkın, müşterilerininde bu üründen son derece memnun olduğunu söylemektedir.

Kuaför Aşkın, Aveda’nın her saç için sunmuş olduğu ürünlerini şu şekilde sıralamaktadır.

  • Yıpranmış saçlar için şampuan; özellikle Botanical Repair Damaga Remedy ürünlerini ön plana çıkaran Aşkın, Aveda markası içerisinde yer alan bu ürünler ile saçların ilk kullanımdan itibaren onarımı sdağlanmaktadır.
  • Kuru saçlar için şampuan; kurumuş saçların eski güzel ve dolgun görünümüne kavuşması için Nutriplenish nemlendirici şampuan ile düzenli bir şekilde yıkanması oldukça önemlidir.
  • Mor Şampuan; sarı saçların korunması, parlak ve güzel bir ton görünümü kazanılması için Avade Blonde Revival Mor Şampuan kullanılmalıdır.
  • Saç dökülmesine karşı şampuan; kuaför Aşkın, Avedanın bu noktada oldukça iyi sonuçlar veren ürünleri bulunduğuna dikkat çekmektedir.

Kuaför Aşkın, ayrıca salonunda bukle belirginleştirici şampuan ve boyalı saçlar için üretilmiş olan son derece özel bir şampuanında kullanıldığını belirtmektedir.

Aveda’nın tüm ürünleri yüzde yüz doğal ve son derece etkili ürünlerdir.

Kaynak:https://www.instagram.com/kuafor.askinhortum/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor