Ozkandanismanlik.com

Ozkandanismanlik.com
Ozkandanismanlik.com hande
Bu içerik 193 kez okundu.
Reklam

Ozkandanismanlik.com

 Alanında uzman personelimizle firmaların zaman ve para kaybını en aza indirerek kendi sektöründe ilerlemesini sağlıyoruz. Günümüzde firmaların sayısı artıkça danışmanlık hizmeti sunan şirketlerinin de artığını görüyoruz. Ancak alanında uzman personel ekibine sahip danışmanlık şirketi ile çalışmak oldukça önemlidir. Firmanızın ihtiyaç duyduğu belge ve yönetim süreçleri için www.ozkandanismanlik.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 Danışmanlık Hizmeti Alabileceğiniz Alanlar

 Kobi'ler olmak üzere günümüzde birçok kuruluş ve kurum birçok alanda danışmanlık hizmeti alabilir. Yönetim danışmanlığından bilişim danışmanlığına kadar bir çok alanda Özkan Danışmanlık sizinle beraber hareket ediyor. Bu alanlarla ilgili belgelendirme ve danışmanlık hizmeti alarak rakiplerinize göre bir adım önde olabilirsiniz.

 Sunduğumuz Hizmetler

 Firmaların ihtiyaç duyduğu danışmanlık ve belgelendirme işlemlerinde bizlere direkt olarak baş vurabileceği gibi online olarak baş vurabilir. Sunduğumuz hizmetler ise; CE belgesi, kalite yönetim sistemi, eğitim hizmetleri, TSE ve TSEK belgeleri ve diğer hizmetler oluyor.

 İletişim Adresimiz

 Firmaların hedeflerine ulaşmasında etkili olan danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri oldukça önem taşır. Özkan Danışmanlık şirketi olarak tüm işlemlerimizde kanun ve yönetmeliklere uygun olarak hizmet veriyoruz. Şirketimizin merkezi Ankara'da olup Doğu Anadolu ve Elazığ şubelerimiz de mevcuttur. Şubelerimizin adresleri ve mailleri web sitemizde sürekli olarak paylaşılıyor. Ayrıca mesaj göndermek isteyen kişiler de web sitemizde yer alan mesaj gönderme platformunu kullanabilir. WhatsApp ile görüşme yaparak belgelendirme süreçleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor