Manikür Hangi Sıklıkta Yaptırılmalıdır?

Manikür Hangi Sıklıkta Yaptırılmalıdır?
Manikür Hangi Sıklıkta Yaptırılmalıdır? hande
Bu içerik 123 kez okundu.
Reklam

Manikür Hangi Sıklıkta Yaptırılmalıdır?

 

Manikür tırnak bakımına önem veren kişilerin düzenli yaptırdıkları işlemler arasında yer almaktadır. Kadınlar gibi günümüzde erkekler de manikür yaptırmakta ve bakımlı tırnaklara sahip olmaktadırlar. El ve tırnak bakımı için mutlaka yapılması gerekmekle birlikte manikürün mutlaka hijyen kurallarına önem verilen merkezlerde yapılması gerekiyor. Merkezimizde bulunan özel sterilize makinelerinde her uygulama sonrası aletlerimizi temizlemekteyiz. Bu şekilde hijyen konusunda müşterilerimizin içlerinin rahat olmasını sağlıyoruz.

Her insanın tırnaklarının uzama hızı farklıdır. Bundan dolayı manikür işleminin hangi sıklıkta yapılması gerektiği de kişiden kişiye değişmektedir. Bu süreyi ortalama olarak iki hafta şeklinde vermek mümkün oluyor. Bunun yanında manikürü yapan uzmanlarımız hangi sıklıkta tekrar edilmesi gerektiğinin bilgisini de sizlere veriyorlar. Belirtilen süreye dikkat edildiği takdirde tırnakların şekilleri bozulmamakta ve etrafındaki kitiküller uzayıp kurumadan temizlenmektedir.

Protez Tırnak Tırnaklara Zarar Veriyor mu?

 

Protez tırnak kadınların tırnaklarına zarar vermemektedir. Elbette bu şekilde tırnak sağlığına zarar gelmemesi için merkezimiz gibi tamamen doğal içerikleri olan solüsyonlar kullanan merkezlerin tercih edilmesi gerekiyor. Kişinin kendi tırnaklarının korunması adına işlem öncesinde koruyucu solüsyon sürülüyor. Ardından yapıştırıcı ile protez tırnaklar yapıştırılmaktadır. Törpülenerek şekil verilmesinin ardından işlem tamamlanıyor. Kendiliğinden çıkmayan protez tırnaklar sorun yaşanmadan kullanılabilmektedir.

Kalıcı oje kadınları sürekli ojelerini temizleyerek tekrar sürme sıkıntısından kurtarmaktadır. UV ışınları ile ojenin tırnaklarda kalma süresi uzatılmaktadır. Tırnakların bakımı yapıldıktan sonra sürülen kalıcı ojenin dış etkenler ile bozulmaması ile uzun süre kullanılabilmektedir. Özellikle tatile çıkmadan önce kadınların yaptırdıkları işlemler arasında yer alıyor. Tatile çıkmadan önce kalıcı ojenin sürdürülmesi ile tatil bitene kadar ojenin yenilenmesi gerekmiyor. Yoğun hayatı olan kadınlarda bu uygulama ile sürekli düzgün ojelerin tırnaklarında olmasını sağlayabiliyorlar. Tüm uygulamalarımız için merkezimizle iletişime geçerek bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?