Yeni Bir Moda: Afrika Saç Örgü Modelleri

Yeni Bir Moda: Afrika Saç Örgü Modelleri
Yeni Bir Moda: Afrika Saç Örgü Modelleri hande
Bu içerik 340 kez okundu.

Yeni Bir Moda: Afrika Saç Örgü Modelleri

Afrikalı kadınlar tarafından on yıllardır kullanılan ve şimdilerde tüm coğrafyalarda tercih edilen Afrika saç modelleri, saçlarınızın dikkat çekici ve farklı olmasını sağlıyor. Afrika örgüsü bu modeller arasında en bilinen ve kullanılan seçenek olsa da her tarza uyacak değişik saç stillerini inceleyebilirsiniz. En az Afrika örgüsü kadar rağbet gören; Afro dalgası, cornrows örgü, twist ve makaron zizi de sevilerek, kullanılan modellerdir. Her biri usta ellerde, dikkat ile yapılan bu modeller; tarzını saçlarına yansıtmak isteyen kullanıcılar için harika bir alternatif olmaktadırlar. Farklı zevklere yanıt verecek şekilde çeşitlenmiş olan bu saç modelleri, tamamen el işçiliği ile yapılır ve kullanıcıların beğenisine sunulur.

Afrikalıların saçlarının daha geç uzaması ve taranmaya çok uygun olmayan saç yapıları nedeni ile uzun yıllar önce keşfettikleri bu modeller, artık dünyanın hemen her ülkesinde ilgi ile karşılanıyor. Kullanıcıların, kolay kolay vazgeçemediği bu modeller, Afrikalıların şekil vermekte zorlandıkları saçları için bir çeşit zorunluluk halini aldıktan sonra popüler kültürde de yeni bir akım yaratılmasına neden olmuştur. Afrika tarzındaki saç modelleri, artık her çeşit saça kolay şekilde uygulanabilmektedirler. Yapım aşaması oldukça emek isteyen bu modeller, uzman ve tecrübeli saç sanatçıları tarafından Marjinal Stüdyo’da özen ile yapılmaktadır.

Kullanışlı Ve Pratik

Afrika saç modelleri, kadınlara da erkeklere de uygulanabilen son derece incelikli çalışmalardır. Saçınızın; uzunluğu, hacmi, şekli nasıl olursa olsun mutlaka size uyacak bir Afrika saç modeli bulmanız mümkün. Çoğu kez sentetik saçlar ile dilediğiniz uzunluktaki saçlara kavuşabildiğiniz stüdyomuzda, farklı renk seçeneklerini de saçlarınıza taşıyabilirsiniz. Boya kullanımına ihtiyaç duymadan, sentetik saç eklemeleri ile hayalini kurduğunuz modellere kavuşabilirsiniz.

Afrika saç modellerini Marjinal Stüdyo’da yaptıran müşterilerimizin sahip olduğu avantajlar oldukça geniştir. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

• Rahat kullanım

• Pratik saç şekillendirme

• Kremsiz saç yıkayabilme imkanı

• Yağlanma oluşumunu engelleme

• Sınırsız renk alternatifi

• Kaliteli malzeme

• Deneyimli saç sanatçılarının elinden çıkma modeller

• Uygun fiyatlı hizmet

• Dünya trendleri takip eden ve uygulayan ekip

• Saçı açmak istediğinizde ücretsiz saç açımı işlemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor