Akustik Paravan

Akustik Paravan
Akustik Paravan hande
Bu içerik 604 kez okundu.
Reklam

Akustik Paravan

 

Akustik paravanlar, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. Bugünün ofisleri eski zamanlara göre daha açık planlıdır. Açık kat planları enerji verimliliğini arttırıp takım çalışmasını kolaylaştırıp, çalışanların iletişim kurmasını ve iş birliği yapmasını kolaylaştırsa da artan gürültü seviyesiyle birlikte birçok sorun açığa çıkmaktadır. Açık alanda daha fazla insan daha fazla gürültü anlamına gelir. Bu sebeple her geçen gün akustik ürünlere duyulan ihtiyaç artmaktadır. Dekoratif bir şekilde kullanılan akustik paravanlar bölme duvar gibi de düşünülebilir. Maksimum belirli bir yüksekliğe kadar yapılmasının sebebi ayakta sabit kalması gerektiğindendir. Akustik paravanlar dış katmanında yer alan akustik kumaş ve içerisinde bulunan akustik sünger sayesinde etkili yalıtım sağlamaktadır. Akustik Paravan ofislerde alanları bölmek için kullanımı sağlanan materyallerdir. Aynı zamanda akustik paravanların daha küçük boyutlarında üretilen akustik seperatörleri masalar arası ses geçişlerini engelleme konusunda büyük katkı sunmaktadır.

 

 

 

 

 

Geniş renk kartelasına sahip akustik paravanlar ofisinizde, evlerinizde duvarlarınızın rengine veya ortamdaki renklere uyum sağlaması konusunda birçok renkte üretimini talep edebilirsiniz. Evlerde, ofislerde ve akustiğin gerektiği her yerde ses sorunları yaşanabiliyor. Bu ses sorunlarından bazıları yankı ve ekodur. Ses sorunları yaşandığı zaman birtakım iletişim problemleri ortaya çıkar. İnsanların birbiriyle zor iletişim kurabilmesi ise istenmeyen bir durumdur. Akustik sağlamak amacıyla birçok yalıtım sistemi vardır. Kullanacağınız alanı istediğiniz kadar bölümlendirmek ve bunu yaparken de şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız Akustik Paravan tercihleriniz arasında yer almalıdır. Kaliteli ses yalıtım sistemi olmasıyla birlikte kullanacağınız alana uygun modellerden seçerek uyumlu bir görünüm elde etmeniz mümkündür Şık görünümü ve kaliteli olması sebebiyle en çok tercih edilen ses yalıtım sistemlerinden birisidir.

 

 

 

 

 

Akustik paravan, konuşma seslerinin yoğun olduğu çalışma alanlarında ses karmaşasını önlemek ve alanları bölümlendirmek amacıyla kullanılan ara bölücü ses yalıtım panelidir. Örneğin çağrı merkezi ya da ofis gibi ortamlarda çalışanların konuşma seslerinden dolayı ortamda oluşan ses karmaşasının engellenmesi amacıyla Akustik Paravan kullanılabilir. Alanları dilediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz. Dekoratif görünüme sahip olan akustik paravan modelleri kullanım alanına bağlı olarak tekerlekli sabit ayaklı seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda ortamlarınızda akustik paravanlar ile birlikte görünüme uyum sağlayan akustik kumaş kaplı panelleri duvarlarınızda tavanlarınızda tercih edebilirsiniz. Akustik paravanlar, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiftik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. Gürültünün yoğun olduğu mekânlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiftik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. Turkish Acoustic tarafından üretimi gerçekleştirilen akustik paravan modelleri sizlere keskin çözümler sağlayan teknik şartnamelere uygun üretimi gerçekleştirilen ürünlerdir. Akustik yalıtımda alanınıza uygun birçok ürün hakkında Turkish Acoustic ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor