Sevenleriyle Uzun Bir Ara Veren DJ Batu Karam Artık Sahnelerde!

Sevenleriyle Uzun Bir Ara Veren DJ Batu Karam Artık Sahnelerde!
Sevenleriyle Uzun Bir Ara Veren DJ Batu Karam Artık Sahnelerde! hande
Bu içerik 200 kez okundu.
Reklam

Sevenleriyle Uzun Bir Ara Veren DJ Batu Karam Artık Sahnelerde!

DJ Batu Karam, Türkiye’de DJ Rap alanında piyasanın en genç ve değerli isimlerinden biri. Gençlik için yeni parçalarla ümit vadeden bir sanatçı olarak, sosyal medyada da en çok takip edilen DJ Rapçilerden biri olmayı başardı! 14 yaşından bu yana sahne performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken DJ Batu, uzun bir aradan sonra sahne hazırlıklarına başladı!

Yeni Dönemde Yeni Şarkılarla Sahnede!

Sevenleriyle 2020 yılındaki pandemi döneminden kaynaklı ara vermek zorunda kalan DJ Batu, işin mutfağından yetişen bir sanatçı olarak, yeni dönemde profesyonel çalışmalarını devam ettirmek için güzel proje hazırlıkları yapmakta kararlı. 2021 yılının ikinci yarısında yazın sahnelere dönmeyi planlarken, önümüzdeki yılda da yeni şarkılar ve repertuvarlarla sevenleriyle buluşmayı hedefliyor.

Yabancı ve yerli sanatçılarla çalışmanın verdiği avantajları kullanırken, özellikle işin mutfağında yetişmenin verdiği profesyonel etkiyle ismini birçok ülkede de duyurmayı başarmıştır. Sevilen genç isimlerden biri olarak, müzik piyasasının en değerli isimlerinden biri olmanın verdiği profesyonel sanatçı kimliğini dünyaya duyurmaya hazırlanıyor!

Son Dönemin En Çok Konuşulan İsmi!

Son dönemde Yabancı ve yerli müzik piyasasında en çok konuşulan genç isimlerden biri olarak, birçok yabancı sanatçıyla çalışmanın verdiği bilgi ver birikimle yeteneğini güçlendirmiştir. ODTÜ Kolejinde okumuş olan sanatçı şu an eğitim hayatına Kanada’da devam ediyor, 14 yaşlarında başladığı sahne performanslarında ilgi gören isimler arasında olmayı başarmıştır.

Sevilen repertuvarlarıyla ve müzikleriyle canlı dinamik bir etki bırakarak, Türkiye’nin ilgi gören isimlerinden biri olarak instagram’daki takipçileri 300 bini aşmaktadır. Yeni nesil rap müzik tarzının en sevilen isimlerinden biri olarak, yeni dönemin en çok konuşulan ismidir.

Rap Müzikte Yeni Bir İsim!

Yeni bir isim olarak Rap müzik alanında ve Hiphop tarzında birçok sanatçıyla çalışmalarına devam ettir. Konserlerinde özlem gidermeye hazırlanırken, yeni şarkılar ve birikimlerle yeteneğini taçlandırmak için bütün projeleri profesyonel olarak değerlendirmeye aldı.

Rap müzikte önümüzdeki yıllarda en çok dinlenenler listesinde olmayı hedefleyen DJ Batu, konser alanlarına ve yeni piyasa gündemine geri dönmeye hazırlanıyor. Hayranlarıyla buluşmak için çalışmalarına özemle devam ediyor!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor