Özel Üretim Filtreler

Özel Üretim Filtreler
Özel Üretim Filtreler hande
Bu içerik 229 kez okundu.
Reklam

Özel Üretim Filtreler

Özel olarak üretilen filtreler, ticari uygulama türüne göre özel ölçülerde oluşturulmuş özel amaçlı filtrelerdir. Hidrolik sistemlerde veya gaz hatlarında kullanılmak üzere üretilir.

Normalde plazma, lazer, CNC redüksiyon makineleri, talaşlı imalat cihazları ve kompresör hatlarında kontaminasyonu tetikleyen partiküllerin temizlenmesi için kullanılır.

Üretim tesislerinde ve girişimlerde özel üretim sirkülasyon hatları için tipik boyutların dışında özel olarak oluşturulmuş filtreler oluşturulur.

Bu filtreler, antistatik konut veya ticari özelliklere sahip bir filtrasyon ürünü olan, 6.50 bar strese ve ayrıca yangına dayanıklı, yüksek beta değerlerine sahip paslanmaz çelik tel kumaştan üretilmektedir.

Filtre imalatında kullanılan ürünler endüstriyel standartlarda en kaliteli saflaştırma ürünleridir.

Benzersiz üretim filtreleri; toz yakalama filtreleri ayrıca Kartuş tipi; Darbe filtresi, kir toplama ajanı filtreleri, flanşlı kancalı alüminyum filtreler, darbe filtreleri, anti-statik filtreler, basınç filtreleri, Dönüş Filtreleri, Emiş Filtreleri, Blower Filtreler, Hava Çamaşır Kurutma Filtreleri, Kartuş Filtreler, Sepet Filtreler, Süzgeç Filtreler, Paslanmaz Yağ Filtreleri , Paslanmaz Gıda Filtreleri, Kir Toplama Ajan Filtreleri, Nano Elyaf Filtreler, Gaz Türbin Filtreleri, Ön Filtreler, Kakofoni Standart Filtreler gibi çeşitlerde üretilmektedir.

Holder Filter, filtrasyon konusunda en çok tercih edilen standartlardan birinde üretilen özel olarak üretilmiş filtreler ile filtreleme ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler kullanır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor