Paslanmaz Zincir Çeşitleri

Paslanmaz Zincir Çeşitleri
Paslanmaz Zincir Çeşitleri hande
Bu içerik 112 kez okundu.
Reklam

Paslanmaz Zincir Çeşitleri

Üstün korozyon direnci ile uzun süre boyunca hiçbir paslanma ve sorun yaşamadan kullanabileceğiniz paslanmaz zincir modellerine ulaşmak mı istiyorsunuz? Firmamız geniş paslanmaz zincir çeşitleri ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda ve sektörde aradığınız kalite ve dayanıklılıkta zincirleri sizlere sunmaktadır.

Birinci Sınıf ve Kalitede Paslanmaz Zincirler

Zincirlerin kullanıldığı makine, konveyör, mekanizma ve araçlarda motor zincir devinimi ile harekete geçmektedir. Kaliteli ve birinci sınıf paslanmaz zincirler hem motor ömrünü uzatması hem de makineden alınan performansı arttırması ile pek çok firma tarafından tercih edilmektedir.

Eğer siz de uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamdan, pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ve motor kapasitenizi arttıracak paslanmaz zincir modelleri arıyorsanız hemen sitemizi inceleyebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz pek çok farklı model ve materyalden üretilen zincirler ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda aradığınız çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Paslanmaz Zincir Modelleri

Sizlere sunduğumuz paslanmaz zincir modellerine örnekler vermemiz gerekirse:

1.Nikel Kaplamalı Zincirler

Korozyon önleyici bir madde olarak bilen elektrolitik nikel zincirlerde parlak ve pürüzsüz bir yüzey sağlar. Alkol, asit, üre, şeker ve etil glikol gibi maddelere karşı nikel zincirler dirençlidir. Ancak bira, limon suyu, sitrik, laktik ve asetik asit gibi maddelerle temasta direnci oldukça düşüktür. Tuz püskürtme testinde bu zincirlerin direncinin 70 - 100 saat arasında olduğu görülmüştür.

2.Delta-Tone Zincirler

Bu zincir modelinde ise çelik yüzeyine çinko ve alüminyum levhalarla elektrolitik olmayan bir kaplama yapılmaktadır. Yapılan yapıştırma ve fırında kurutma işlemleri ile zincir yüzeyinden ayrılmayan bir film elde edilmektedir. Yüksek korozyon önleyici özelliklere sahip olan bu zincirlerin korozyon direnci ortalama 500 ile 1000 saat arasındadır.

3.Çelik Zincirler

Çok daha yüksek bir korozyon direnci sağlayan bu paslanmaz çelik zincir aynı zamanda çok düşük ve yüksek sıcaklıklarda da kullanılabilmektedir. Isıl işlem ile sertleştirilen zincirlerimiz yüksek sertlik ve mukavemet özelliği sunmaktadır.

En zorlu uygulamalara karşı üstün korozyon direnci gösterirler. Özellikle korozyona uğrama riski yüksek sektörlerde en sık kullanılan zincir modeli olarak karşımıza çıkar. Gemi, fabrika, iç ve dış mekanlarda kullanılan sistemlerde güvenli ve rahat kullanım imkanı sağlaması çelik zincirlerin en büyük avantajları arasında yer alır.

İstediğiniz paslanmaz zincir modeline ekonomik paslanmaz zincir fiyatları ile ulaşmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz!

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X