HOMEATS’TE YEMEK YAPIP SATMAK İSTEYEN ŞEFLER, SİZİN İÇİN ÖZEL HABERİMİZ BURADA!

HOMEATS’TE YEMEK YAPIP SATMAK İSTEYEN ŞEFLER, SİZİN İÇİN ÖZEL HABERİMİZ BURADA!
HOMEATS’TE YEMEK YAPIP SATMAK İSTEYEN ŞEFLER, SİZİN İÇİN ÖZEL HABERİMİZ BURADA! hande
Bu içerik 333 kez okundu.
Reklam

HOMEATS’TE YEMEK YAPIP SATMAK İSTEYEN ŞEFLER, SİZİN İÇİN ÖZEL HABERİMİZ BURADA! (EV HANIMLARI BU TEKLİF SİZİN İÇİN DE GEÇERLİ!!!)

İşinizi büyütmeye, istikrarlı bir gelir akışı sağlamaya, finansal bağımsızlığı elde etmeye ve günlük toplu siparişler almaya istekli misiniz? Durum buysa, doğru yere geldiniz! Homeats, 20'den fazla farklı kategori ve binlerce günlük sipariş ile sağlıklı, el yapımı ve konsept mutfağı için hızla genişleyen bir fikir pazarıdır. Genişleyen ailemize katılın ve şimdi topluluğun bir parçası olun! Yolculuğunuzda yalnız değilsiniz; Homeats', 'ÖNCE SİZ!' sloganıyla size yardımcı olmak için burada.

 

Homeats'e bir Satıcı olarak, daha fazla kişiye yemek sağlamak veya daha harika yemekler sunmak isteyen eksiksiz bir personele sahip bir restoran olarak katılırsanız, çeşitli ikramiye ve ayrıcalıklara erişebileceksiniz.

 

Seçtiğiniz pakete bağlı olarak logo tasarımı, video çekimi, kurslar, satış, pazarlama, iş yardımı, B2B işbirlikleri, ağ ayrıcalıkları ve çok daha fazlası gibi harika yardımcı hizmetler alacaksınız.

 

Homeats’te yemek yapıp satmak istiyorum diyen şeflere de güzel haberimiz var; Aşağıdaki linklerden kayıt olan şeflere üyelik ücreti yok! Hemen ücretsiz kayıt olup mutfağınız açabilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz!

Android kullanıyorsanız buraya tıklayın. 

Iphone kullanıyorsanız buraya tıklayın.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor