Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?
Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır? hande
Bu içerik 357 kez okundu.
Reklam

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Estetik açıdan güzel ve belirgin kıvrımlara sahip olmak amacıyla günümüzde bölgesel incelme yöntemleri kullanılır. Vücudun her bölgesine uygulanan bölgesel incelme fazla yağ hücrelerinin vücuttan uzaklaştırır.

Özellikle sağlıksız beslenme ve hareketsiz bir yaşam tarzı sürmek beraberinde kilo problemini ortaya koyuyor. Etkili ve kalıcı bir sonuç elde etmek isteyenler cerrahi müdahale gerektiren bölgesel incelme teknikleri ile inatçı yağlardan kurtulur.

Bölgesel incelme kişiye özel planlanır. Önemli olan huysuz inatçı yağların bulunduğu bölgeye en doğru teknikle müdahale etmektir. Bu doğrultuda karın, kalça, uyluk bölgesi, kol ve bacaklarda biriken yağ hücreleri parçalanarak vücuttan uzaklaştırılır. Liposuction tekniğinde vakumlama tekniği ile yağların emilimi sağlanır.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

En son teknoloji ile uygulanan bölgesel incelme yöntemleri farklı teknikler halinde uygulanır. Yağların yoğunlukla biriktiği bölgelere uygun tekniğin tercih edilmesi sonucunda yağ hücreleri vücuttan atılır.

Bölgesel incelme yöntemleri kendi içerisinde ameliyat gerektiren ve ameliyat gerektirmeyen operasyonlar olarak ikiye ayrılır. Günümüzde en çok tercih edilen bölgesel incelme yöntemleri içerisinde Liposuction, soğuk Lipoliz, lazer Liposuction, ultrasonik ses dalgalarının kullanıldığı Liposuction yöntemleri bulunur.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Kilo problemi ve inatçı yağlar günümüzde birçok kişinin problemidir. Bu nedenle başarılı ve etkili sonuç elde etmek isteyen hastalar bölgesel incelme yöntemleri sayesinde sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip olurlar.

Bölgesel incelme fiyatları hakkında sabit bir fiyat söylemek mümkün değildir. Çünkü kullanılan her yöntem hastanın beklentisine cevap vermeyebilir. Bu nedenle en doğru tekniğin kullanılması gerekir. Dolayısıyla kullanılan tekniğe ve işlemin gerçekleşeceği bölge sayısına göre bölgesel incelme fiyatları belirlenir.

Baby Face Beauty Estetik Yöntemi

Baby Face Beauty cildin sıkılaşarak sağlıklı bir görünüm kazanmasında son dönemlerin en çok tercih edilen cilt bakım uygulamasıdır. Yenilikçi özelliğe sahip lazer teknoloji ile ciltte küçük mikro kanallar açılır.

Cildin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve amino asitler deri altına gönderilir ve böylece cilt sağlıklı bir hale gelir. Bu kullanışlı ve etkili cilt bakım uygulamazsa gözenekleri sıkılaştırmada, cilt gençleştirmede ve beyazlatmada, güneş lekelerini gidermede, yara izlerini yok etmede, cilt tonu eşitsizliklerini yok etmede ve ciltte meydana gelen kahverengi lekeleri yok etmede kullanılır.

Cildin ve parlak ve kusursuz görünmesinde kullanılan baby face beauty hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği cilt bakım işlemidir.

Baby Face Beauty Nedir?

Anti aging etkisi yaratan baby face beauty cilt bakım ve yenileme işlemidir. Birçok kişinin rahatsızlık duyduğu cilt problemlerini etkili bir şekilde yok ederek cildin sağlıklı ve genç görünmesini sağlar.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby Face Beauty daha çok yüz bölgesinde tercih edilir ve seanslar halinde uygulanır. Öncelikle kişinin cildi derinlemesine temizlenir, ardından ise lazer yardımı ile mikro kanallar açılır. Cildin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve enzimler özel olarak hazırlanır ve cilt yüzeyine etkili bir şekilde yedirilir. Böylece cilt kendini yenilemeye başlar.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Hydrafacial cildi temizler, peeling işlemi uygular, cildin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve enzimleri cilde takviye eder. Özel olarak hazırlanan serumlar içerisinde aydınlatıcı etkiye sahip özler, peptitler ve antioksidanlar bulunur. Böylece hydrafacial ile ölü hücreler ortadan kalkar ve cilt nefes almaya başlar.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cilt bakım teknolojisinde kullanılan en yeni yöntemlerden biri de hydrafacial uygulamasıdır. Cilde canlılık kazandıran bu uygulama gözenekleri sıkılaştırılarak lekeleri ortadan kaldırır.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Her cilt tipine uygulanabilir olmasından dolayı hydrafacial avantajlı bir cilt bakım yöntemidir.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?