Göğüs Estetiği

Göğüs Estetiği

Göğüs Estetiği
Göğüs Estetiği hande
Bu içerik 190 kez okundu.
Reklam

Göğüs Estetiği

Merak edilen meme büyütme başlı başına tıbbi bir operasyon türüdür. Küçük memelerin doğrudan garantili bir şekilde büyütülmesi için göğüs büyütme ameliyatı uygulanır. Bu uygulama sadece profesyonel estetik ve plastik cerrahisi tarafından %100 garantili bir şekilde gerçekleştirilir.

Küçük göğüsler birçok kadınların korkulu rüyası haline gelmiştir. Bu ameliyat üzerinden bu sorun giderilerek kadınlarda daha yüksek özgüven oluşması sağlanabilir. Bu nedenle göğüs büyütme ameliyatları kadınların ruhsal yönden de kendilerini huzurlu hissetmesi demektir.

Meme Büyütme Estetiği

Günümüzde meme büyütme estetiği diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi Türkiye genelinden yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Bu işlem artık tercihten ziyade bir ihtiyaç durumu almıştır. Göğüs büyütme adından da anlaşılacağı üzere her iki küçük göğüslerin simetrik bir şekilde büyütülmesidir.

Bu uygulamadan her yaştan kadınlar güvenle faydalanabilir. Çeşitli sebepler doğrultusunda küçük meme sorununa maruz kalan kadınlar daha sağlıklı bir tedavi uygulaması olarak göğüs büyütme uygulamasına başvuruyor.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

İlk olarak meme büyütme için mutlaka en kaliteli estetik ve plastik cerrahisi tercih edilmelidir. Amatör türünden klinik merkezleri üzerinden meme büyütme gibi işlemlerin riskli olarak yapılabildiğini belirtebiliriz. Göğüs büyütme sadece sarkık ve küçük göğüslerin toparlanması gibi durumlarda yaptırılabilir.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Göğüs büyütme yöntemleri oldukça fazladır. Bu nedenle meme büyütme konusunda ilgili doktorunuz tarafından en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir. Bu yöntemler arasında vakumla meme dikleştirme ve göğüs büyütme, ameliyat üzerinden göğüs büyütme, çeşitli ilaçlar üzerinden göğüs büyütme ve spor egzersizleri üzerinden göğüs büyütülmesi olarak vurgulanabilir.

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Göğüs küçültme öncesinde hazırlık detayları bilinmesi faydalı olacaktır. Çünkü meme küçültme işleminde yüksek başarı elde edilmesi söz konusu hazırlık ayrıntılarının yerine getirilmesine bağlıdır.

Böylece meme küçültme ameliyatı da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Ameliyattan en az 8 saat öncesinden kaliteli uyku alınması tavsiye edilir. Bununla birlikte kullanılan yüksek tansiyon ve diyabet ilaçları hakkında ilgili hekim mutlaka bilgilendirilmelidir.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Göğüs küçültme sonrasında da dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bu kapsamda meme dikleştirme gibi meme küçültme konusunda da başarılı neticeler elde edilebilir. Göğüs küçültmeden en az 7 gün sonrasında yüz ve göğüs üstü yatış pozisyonundan uzak durulmalıdır. Hekim tavsiyeleri doğrultusunda hareket edilmelidir. Bu süreç zarfınca ağır ev eşyaları kaldırılmamalıdır.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Memelerin dikleştirilmesi ameliyatı genel olarak genel anestezi üzerinden uygulanır. Böylece göğüs uç kısımları önceden belirlenen planlamalara getirilir. Göğüs dokusu özenli bir şekilde biçimlendirilir. Bu aşamada büyük göğüslerden dokular çıkarılarak küçük göğüslere ise kaliteli silikon protez yerleştirilir. Hemen akabinde gerek duyulması durumunda ayrıca fazla dokular yerinde alınır ve işlem başarılı bir şekilde sonuçlandırılır.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Sarkık memelere maruz kalan kadınlar güven içerisinde meme dikleştirme ameliyatı yaptırabilir. Bunun için yaş sınırlaması yoktur. Bebek emzirme döneminde meme dikleştirme operasyonu yaptırılmaması uygun olacaktır.

Meme Dikleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Göğüs ucu dikleştirme konusunda başvurduğunuz klinik merkezi sizleri bu yönde bilgilendirecektir. Sarkık ve küçük göğüsler aynı zamanda cinsel hayatınızın da olumsuz etkilenmesine neden olur. Bu önemli sorunlara maruz kalan birçok kadınlarda cinsel hayata karşı isteksizlik meydana geldiği gözlemlenmiştir. Bu nedenle bu tip sorunlar karşısında ameliyat olmanız daha yerinde bir karar olacaktır.

Göğüs dikleştirmede de birçok farklı tedavi seçenekleri sunulur. Bu yöntemler arasında vakumlu cihaz üzerinden göğüs uçlarının dikleştirilmesi, cerrahi müdahale üzerinden göğüs ucu dikleştirilmesi, spor programları dâhilinde meme dikleştirme söz konusudur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?