Ahşap Maket

Ahşap Maket

Ahşap Maket
Ahşap Maket hande
Bu içerik 620 kez okundu.
Reklam

Ahşap Maket 

Maket yapımı, evde aile ile birlikte ya da bireysel amaçlı yapılan bir hobidir. Teknolojinin insanlığı esir aldığı 21. yy' da aile ile yapılan bu tarz etkinlikler aileler arası iletişimi güçlendirir, birlikte zaman geçirmeyi eğlenceli hale getirir. Ahşap maket yapımı oldukça kolay bir hobidir.

Özellikle çocuklarda dikkati güçlendiren, el becerisini geliştiren, planlama yetisini kazandıran bir faaliyettir. Ahşap maket dünyası oldukça renklidir. Minimaliz edilmiş, evler, uçaklar, gemiler, insan figürleri, hayvan figürleri, otoparklar, camiler, dünyaca tanınmış yapılar ve daha yüzlerce çeşit ürün, maket dünyasında kaybolmanıza neden olur. 

Ahşap Maket Nasıl Yapılır?

Yapımı oldukça kolay olan ahşap maket, kitler halinde satılır. Her maketin parça sayısı farklıdır. Alacağınız ürünün boyutu, büyüklüğü, parça sayısı ile doğru orantılıdır. Parçalar de monte gelir. Ahşap maket kutusunun içinde anlatımlı kitapçığı bulunur. Böylelikle parça birleştirmelerde sorun ve zorluk yaşanmaz. Ahşap maket istenildiği takdirde istenilen renge boyanabilir. Bol çeşit uygun fiyatlı ürünlerdir. Ahşap maket çeşitlerini https://www.guvensanat.com/maket sitesinden inceleyebilir, ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor