Lazer Liposuction Nedir?

Lazer Liposuction Nedir?

Lazer Liposuction Nedir?
Lazer Liposuction Nedir? hande
Bu içerik 345 kez okundu.
Reklam

Lazer Liposuction Nedir?

Diyet ve spor yapıldığı halde bölgesel bir şekilde yağlanma oluşmasını engellemek için lazer liposuction teknolojisi geliştirilmiştir. Lazer ışınları kullanılmasıyla uygulanan bu yöntem zayıflama yöntemi olmayıp sadece yardımcı bir uygulamadır.

Lazer Liposuction Kimlere Uygulanır?

Yağ fazlalıklarını düzeltmek için uygulanan lazer liposuction işlemleri 16 yaş üzeri herkese uygundur. Uzman hekimlerin hastaları muayene etmesi sonrasında uygunluk belirlemesiyle süreç başlar. Bu süreçte kişilerin kilo vermesi değil tamamen bölgesel yağlanmalardan kurtulması amaçlanır.

Liposuction Vücutta Nerelere Uygulanabilir?

Lazer işlemleri genel olarak bölgesel yağlanmaların en sık olduğu kalça, karın, bel, sırt gibi bölgelerde tercih edilir. Bu bölgelerin yanı sıra erkeklerde meme büyümesi tedavilerinde de başarılı bir şekilde uygulanır.

Lazer Liposuction Öncesi

Liposuction uygulamaları öncesinde herhangi bir ön hazırlığa gerek duyulmayıp muayene olunarak uygun olunması yeterlidir.

Liposuction İşlemi Nasıl Uygulanır?

Lazer liposuction uygulamaları genel anestezi altında uygulanan bir işlem olup bölgesel yağların sıvı kıvama getirilerek vücuttan uzaklaştırılması olarak gerçekleşir.

Lazer Liposuction Sonrası Süreç Nasıldır?

Bölgesel yağların fazlalıklarının giderilmesi için uygulanan operasyon sonrasında kısa bir dinlenme yeterli olup kişi gündelik yaşamına dönerek konforlu bir süreç geçirir.

Lazer Liposuction Fiyatları

Lazer liposuction fiyatları uygulamanın yöntemi, hangi bölgelere işlem uygulanacağı gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle randevu alınarak süreç hakkında bilgi alınmalıdır.

Meme Büyütme Operasyonu Riskleri

Memelerin hacimli görünmesine yardımcı olan meme büyütme estetikleri cerrahi uygulamalar arasında yer alıp riskler barındırmaktadır. Memelerde ağrı oluşması, enfeksiyon ve hissizlik, implant kaçağı gibi riskler bulunur. Uygulama sonrasında tüm süreç için hekimlerin önerilerine uygun davranılması riskleri en aza indirebilir.

Meme Büyütme Nedir?

Göğüslere hacim kazandırılması, dolgun görünmesi ve küçük olan boyutların büyütülmesi amacıyla uygulanan meme büyütme uygulamaları günümüzde sıklıkla uygulanan bir estetik işlemdir. Meme implantları kullanılarak uygulanan büyütme operasyonları herkes için uygun olan estetiklerdendir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Meme implantları kullanılarak uygulanan göğüs büyütme işlemleri küçük göğüslü olunması durumunda sıklıkla tercihe edilir. Küçük göğüslerinden dolayı öz güven kaybı yaşanmasının önüne geçilebilmesi amacıyla uygulanan işlemler bazı durumlarda kanserde göğüslerin kaybedilmesi halinde de fayda sağlar.

Meme Büyütme Kimler Olmalı?

Göğüsleri küçük olan ya da orantısız bir ölçüme sahip olan herkese uygulanabilir bir operasyondur. 16 yaşını geçmiş olan kişilere uygulanan güvenli bir işlem olup muayene sonrasında uygunluğu belirlenmiş herkes için uygundur.

Meme Büyütme Öncesi

Meme büyütülmesi işlemleri cerrahi bir uygulama olup öncesinde hazırlık süreci önem taşır. Sigara ve alkol kullanımı operasyon öncesinde bırakılmalı, kan sulandırıcı ilaçlar kesilmeli ve herhangi bir hastalık durumunda mutlaka hekim bilgilendirilmelidir.

Göğüs Büyütme Hazırlık Detayları

Göğüs büyütme işlemlerinden önce hazırlık aşamasına çoğunlukla gerek duyulmaz. Hekim muayenesi sonrasında hasta uygunluğu belirlenir ve genel anestezi işlemlerine uygunluğun sağlanabilmesi için tetkikler uygulanır. Tüm tetkiklerin yapılması sonucunda hazırlık aşaması tamamlanır ve hastaya tercih edilecek yöntemlere karar verilir.

Göğüs Büyütme Kullanılan İmplant Çeşitleri

Meme büyütme işlemlerinde genel olarak implantların kullanılmasıyla büyütme gerçekleşir. Kullanılan implantlar tuzlu su ya da jel içermektedir.

Göğüs altı, göğüs kası gibi bölgelere yerleştirilen implantlar mutlaka kaliteli olmalıdır ve hastaya uyumlu bir şekilde uygulanmalıdır. Meme büyütme fiyatları üzerinde etkili olan implant çeşitleri için mutlaka önceden bilgi alınmalıdır. Uygun olan implantlarla ilgili hasta ve hekim ortak karar vermelidir.

Göğüs Büyütme Kullanılan Silikonlar Nelerdir?

Göğüslerin istenilen boyutlara ulaşabilmesi için silikon kullanılması sıklıkla tercih edilir. Silikonlar su ya da jel dolu olup vücuda uyumlu bir şekilde kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor