Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?

Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?

Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?
Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır? hande
Bu içerik 183 kez okundu.
Reklam

Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?

Estetik uzmanlar soğuk lipoliz yerine kişinin durumuna uygun olacak şekilde karbon peeling yöntemine başvurur. Lazer epilasyon işleminde de karbonun önemi büyüktür. Bu işlem sayesinde kişinin cilt tonu tedaviye uygun hâle gelir. İşleme temizlenen cilde karbon sıvısının sürülmesiyle başlanır. Ardından lazer sayesinde atışlar uygulanarak hizmete devam edilir.

Karbon Peeling Faydaları Nelerdir?

Cilde karbon sürüldükten sonra emme süresi yaklaşık olarak 15-20 dakikadır. Cilt karbonu emdikten sonra uygulanan lazer işlemi ise 15 dakika sürer. İnsanların karbon peeling yaptırmayı tercih etme sebeplerinden birisi kısa süren bir işlem olmasıdır. İsterseniz günlük yaşantınızda yada öğle aralarınızda bile karbon peeling yaptırabilirsiniz.

Karbon Peeling Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Eğer karbon peeling yaptıracaksanız işlemden sonra günlük yaşantınıza dönmenizde sorun olmayacağını bilmelisiniz. Estetik uzmanlar genelde 1 hafta arayla yaklaşık 4-5 seans uygulama yapar. Ardından karbon peeling tamamlanmış olur. Amacınız cildinizdeki lekeler için yaptırmaksa seans sayısı daha fazla olur.

Karbon Peeling Fiyatları

Karbon peeling yaptırdıktan sonra cildinizde parlaklık fark edeceksiniz. Parlaklığın etkisinde görülen bu canlılık birçok kişinin sahip olmak istediği bir şeydir. Siz de bu canlılığa sahip olmak istiyorsanız alanında uzman kişilerle görüştükten sonra hizmetten yararlanabilirsiniz. Eğer karbon peeling fiyatları hakkında araştırma yaparsanız bütçenize uygun hizmet alabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Belirli bölgelerindeki yağlardan kurtulmak isteyen insanlar bölgesel zayıflama yöntemlerine başvurur. Genelde spor yaparak bölgesel zayıflama hedeflenir. Spor esnasında bölgesel yağlar için etkili olan aletler kullanılabilir. Kimileri bu aletleri spor merkezlerinde kullanırken kimileri de evinde kullanmayı tercih eder.

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler bölgesel zayıflama açısından oldukça büyük etkiye sahiptir. Dengeli beslenme ve spor yapma yoluyla bölgesel kilolarından kurtulamayan insanlar bu yöntemleri uyguladıklarında memnun kaldığını söylüyor. Bölgesel zayıflama yöntemleri hakkında araştırma yaparak detaylı bilgi edinmeniz mümkündür. Uygun yöntem uygulandığı müddetçe siz de verimli sonuç alabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Her bölgeye uygun olacak şekilde birbirinden farklı bölgesel zayıflama yöntemleri tercih edilir. Basen ve kalça gibi kilo verilmesi zor bölgeler için çoğunlukla mezoterapi uygulaması yapılır. Soğuk lipoliz de uzmanların sık sık tercih ettiği bölgesel zayıflama yöntemidir. Liposuction, BP serum, karboksiterapi ve ultrashape diğer yöntemlerdir.

Bölgesel Zayıflama Çeşitleri

İnsanların bölgesel zayıflama hedeflerine ulaşabilmek için uyguladığı yöntemlerden biri zayıflama kemeri, koşu bandı ve power plate gibi spor aletlerini kullanmaktır. Spor aleti kullanmayı sevmiyorsanız bölgesel zayıflamada etkili olan hareketlerden yapabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın sonuç elde edemiyorsanız alanında uzman kişilerle görüşmenizde fayda vardır.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Araştırma yaptığınız zaman bölgesel zayıflama hizmeti sunan firmaların birbirinden farklı fiyat aralıkları belirlediğini görebilirsiniz. Bunun sebebi sektörde gözle görülür bir firma artışının olmasıdır. İnsanlar bölgesel zayıflama ihtiyacı duydukça bu konuda gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Araştırmalarınız sonucunda bütçenize uygun hizmet alabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

Merak edilen bölgesel zayıflama uygulamaları arasında soğuk lipoliz yer alır. Bu yöntemle dondurulan yağlar düşünüldüğü gibi ekstra bir yöntemle alınmaz. Dondurulan yağ hücrelerinin vücuttan uzaklaştırılması idrar yoluyla gerçekleşir. Böylece ilk günden itibaren yapılan uygulamanın faydalarını görmüş olursunuz.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Diğer yöntemlere kıyasla soğuk lipoliz oldukça kısa gerçekleştirilen bir yöntemdir. Dilerseniz öğle aranızda bile soğuk lipoliz yaptırarak fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Ameliyatsız gerçekleştirilen yöntem sonrasında herhangi bir iyileşme süreci yoktur. Yani yaptıran kişiler rahatlıkla günlük aktivitelerine kaldığı yerden devam edebilir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor