Popo Estetiği

Popo Estetiği

Popo Estetiği
Popo Estetiği hande
Bu içerik 170 kez okundu.
Reklam

Popo Estetiği

Kalça estetiği de denilen bu tür özel operasyonlar, kalçaların daha belirgin biçimlerde hatlara sahip olması, daha belirgin hatların ortaya çıkması ya da daha dolgun olması bakımından yapılır. Popo estetiği fiyatları da bu bakımdan bakıldığında değişkenlik gösterebilir.

Abdominoplasti, karın germe ameliyatı, popo estetiği fiyatları ve ameliyatları sıkça merak edilen konulardandır. Genelde istenmeyen vücut bozuklukları ya da acilen cerrahi olarak tedavi edilmesi gereken bu bölgelerin ameliyatları isteğe bağlı olarak yaptırılır.

Popo Estetiği Nasıl Yapılır?

Her iki popo yarı bölgesinin birleştiği noktadan kesim ile cepler oluşturulur. Protezlere oranla daha sert slikonlar yerleştirilir. Popo estetiği fiyatları açısından bakıldığında kullanılan materyal de bu açıdan önemlidir.

Kalça Estetiği Uygulamaları Nelerdir?

Popo germe, popo dikleştirme, popo kaldırma, kalça dikleştirme, büyük ve basık kalçaları küçültme, kalça dolgunlaştırma ameliyatları örnek olarak verilebilir. 3 ay, 6 ay ve 1 yıllık kontroller sonucunda yapılan dolgunun % 80 kadarı kalıyorsa sonuç sabit olacaktır.

Popo Dikleştirme Ameliyatı

% 2 poliamid olan bir dolgu maddesi bölgeye enjekte edilerek elde edilir. Popo dikleştime ameliyatı ile şekilsiz kalçalar dikleşir. Kalıcı bir yöntemdir.

Popo Büyütme Ve Popo Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Aqualifting, slikon implant gibi yağ enjekte edilerek popo estetiği yöntemleri sıklıkla yapılan yöntemlerdir.

Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasty) Nedir? 

Karın bölgesini daha ince ve sıkı hale getirmeyi hedefleyen bir tür kozmetik cerrahi yöntemidir. Karın duvarı kasını fasya ile sıklaştırarak fazla olan cilt ve yağ dokusu ortadan kaldırılır. Orta ve alt karın bölgesinden çıkarılarak elde edilir. Abdominoplasti fiyatları için önce klinik ziyaret edilmelidir.

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır? 

Kasık bölgesinden karın bölgesinin alt kısmından enine doğru bir cilt kesisi kullanılarak yapılır. Alt tabakadan sıyrılan karın derisi altında kalan yağ dokusu inceltilerek fazla olan doku çıkartılır. Gevşemiş olan karın duvarı kasları dikleştirilir. Karın germe ameliyatı fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Hamilelik 

Karın germe ameliyatları sonrasında hasta dilerse hamile kalabilir. Bunun anne ya da bebek için herhangi bir dezavantajı yoktur. Abdominoplasti fiyatları için operasyon yaptırılacak klinik ziyaret edilerek bilgi alınması gerekmektedir.

Karın Germe Ameliyatı Ağrılı Mıdır? 

Karın germe ameliyatları ağrılı değildir. Yaklaşık olarak 10 saat etki eden bir lokal anestezi yapılır.  Bu yüzden herhangi bir ağrı hissedilmesi söz konusu değildir.  Karın germe ameliyatı fiyatları bakımından bu anestezinin de fiyatı dahil edilmiştir.

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci Nasıldır? 

Karın germe ameliyatlarından sonraki 1-2 gün içerisinde hasta iyileşir. Ancak belirli bir süre özel korse iymesi gerekmektedir.  Abdominoplasti fiyatları içerisine genellikle özel korse de dahil edilir.

Karın Germe Ameliyatından Sonra İz Kalır Mı? 

Karın germe ameliyatından sonra herhangi bir iz kalması durumu söz konusu değildir. Hastaya dikiş atılması gerekse dahi estetik dikişler atılır.

Karın Germe ve Liposuction Beraber Yapılır Mı? 

Her iki uygulama da beraber olarak yapılabilir. Yağ aldırma ameliyatı sonrası boşalan ve gevşeyen deri kolaylıkla karın germe operasyonu ile beraber sıkılaşacaktır. Her iki operasyonu beraber yaptırmak da daha hesaplıdır.

Doğum Sonrası Çatlaklar Karın Germe İle Geçer Mi? 

Doğum sonrası çatlaklar karın germe operasyonu ile geçer. Karın germe ameliyatlarının yapılmasının bir diğer nedeni de zaten vücutta oluşan doğum sonrası çatlaklardır. Sizler de karın germe ameliyatı fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgiyi doktorunuzdan özel olarak alabilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?