Okul Öncesi Kodlama Eğitimi

Okul Öncesi Kodlama Eğitimi

Okul Öncesi Kodlama Eğitimi
Okul Öncesi Kodlama Eğitimi hande
Bu içerik 637 kez okundu.
Reklam

Okul Öncesi Kodlama Eğitimi

 

Okul öncesi eğitimin son dönemlerde her ebeveyn tarafından önem kazanmasıyla beraber bugün çeşitli kutu oyunlarıyla beraber robotik kodlama veya benzer oyuncak modelleriyle beraber çocuklarınızın okul öncesinde, okul dönemlerinde yaklaşık 10 yaşına kadar oyuncaklarla kendilerini bilmeden eğitecekleri bir analitik düşünme, analitik kodlama gibi süreçlerine dahil olmalarını sağlayabilirsiniz. 4 yaşından başlayan ve 10 yaşına kadar devam eden birbirinden farklı kodlama eğitimlerle beraber bugün öğrenme süreci boyunca çocuklarınızı mutlu edeceğiniz şekilde en özgün eğitim setleriyle onları gelecek hazırlayın.

 

Eğitim her yaşta önem arz ederken çocuk yaşta çocuklarınıza da çeşitli oyuncaklarla meşgul olmaları sayesinde onların beyin gelişimlerine analitik düşünceyi en iyi şekilde yerleştirecek olan bilimle birleşmiş oyuncaklarla tanıştırabilirsiniz. Lego oyuncak modellerinden tutun da bugün etkinliklerle beraber anne - babaların da birlikte oyacakları oyuncaklar, çocuklarınızın yaratıcılığına bırakılmış oyunları sizlere sunarlar. Yüzlerde oyun modelini ve kurgu modeliyle beraber pek çok şey yapacağınız pek çok lego çeşitlerinde birbirinden farklı şekilde robotik çözümlemeler içerisinde olabilirsiniz.

 

Lego oyuncakları arasında yerini alan birbirinden farklı oyuncak türleri, bugün çocuklarınızın okul öncesinde alması gereken pek çok eğitimi en düzgün şekilde sunar. Lego, bildiğiniz üzere çocuklara yönelik oyuncak türleri çıkarttığı gibi parçalı oyuncaklarla çocukların hayal dünyalarına bıraktıkları şekilde de birçok teknolojiyi geliştirmiş ve sunmuş olur. Buna bağlı olarak sizlerde istediğiniz şekilde birbirinden farklı robotik kodlama oyuncaklarından tutun da legonun kendi oyuncaklarını da çocuklarınıza özel edinebilirsiniz.

 

Bu oyuncaklardan biri olan Spike Prime oyuncağının da başlıca Lego eğitim seti içerisinde olduğu oyuncak modeli olduğundan söz edebiliriz. Bu yüzyılın en iyi oyuncaklarından olan yenilikçi zihinleri ortaya koymak amacıyla 500’den fazla parçanın birleşiminden oluşan bu oyuncakta becerilerini ön plana çıkartmak isteyen çocuklarınızın yıldızının parlayacağı şekilde harikalar başarabilirsiniz. Birçok oyun ve oyuncakların robotik kodlama üzerine olması sayesinde de çocuklarınızın 3 boyutlu düşünmeyi, soyut düşünceye sahip olmasını da sağlamış olabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?