Protez Bacak Fiyatları

Protez Bacak Fiyatları

Protez Bacak Fiyatları
Protez Bacak Fiyatları hande
Bu içerik 1281 kez okundu.
Reklam

Protez Bacak Fiyatları 

Protez bacak fiyatlarını etkileyen pek çok farklı unsur bulunmaktadır. Hizmet ve parça seçimine göre değişiklik gösteren protez bacak fiyatları üzerinde fiyatı arttıran etkenler seçilen protezin markası ile alakalı olabileceği gibi aynı zamanda seçilen ayağın özellikleri, yapılması planlanan soketin kalitesi ile de doğrudan alakalıdır. Bunlara ek olarak seçilen silikon liner'ın özellikleri gibi hastanın aktivite seviyesi ve ampute düzeyi de protez fiyatlarını etkileyen unsurlar içerisinde yer almaktadır.

Protez bacak, Protez ayakdiz altı, Diz üstü hiç fark etmeksizin tüm protez çeşitleri için fiyat politikaları ayni etkenlere bağlı olarak artıp azalır. Protez bacak ile ilgili olarak tüm soru ve sorunlara hızlı çözümü Luxmed Protez sitesinden bulabilirsiniz.

Protez Bacak Çeşitleri 

Luxmed ile tüm protez çeşitlerine ulaşım sağlayabileceğiniz gibi detaylarına da erişim sağlamanız oldukça etkindir. Protez bacak çeşitleri denildiği zaman bunlar diz altı protez bacak, diz üstü protez bacak olmak üzeredir. Diz üstü bacak protezleri de kendi içinde basit sistemli protez bacak, hidrolik Diz üstü protez bacak ve mikro işlemcili protez bacak olmak üzere 3 alt gruba ayrılmaktadır. Ancak her birinde farklı özellikler olduğu gibi farklı fiyatlandırmalar da uygulanmaktadır. Marka, özellik, soket kalitesi, silikon özellikleri, kişinin aktivite seviyesi ve yine kişinin ampute seviyesi oldukça önemli etkenlerden olmaktadır. Luxmed Protez sitesinden istediğiniz her türde protez bulmanız mümkündür. 

Formun Üstü

Formun Altı

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?