KUŞADASI TRANSFER

KUŞADASI TRANSFER

KUŞADASI TRANSFER
KUŞADASI TRANSFER hande
Bu içerik 337 kez okundu.

KUŞADASI TRANSFER

Kuşadası İzmir havalimanına 65km mesafede ege bölgesi’nin en turistik ilçelerinden birisi olarak hem doğal hem de tarihi güzellikleri ile dikkat çekiyor. Kuşadası’nda yer alan pek çok konforlu ve lüks oteller tatil yapmak isteyen pek çok kişinin tatil için bu bölgeyi tercih etmesi nedenidir. Tatili için Kuşadası’nı tercih eden yerli ve yabancı turistlerin karşısına çıkan en büyük sorunlardan birisi ise özellikle havayolu ile İzmir’e indikten sonra Kuşadası’na transfer nasıl sağlanacağıdır. Daha önceden ayarlanmayan bu gibi transferler stresli olabilmekte ve tatilin havasını bozabilmektedir. Bu noktada Kuşadası transfer işlemleri için tatile çıkmadan önce bir kişi sayınıza göre araç rezervasyonu  oldukça önemlidir. Bu sayede uçaktan iner inmez sizin için bekleyen  vip aracımıza  binebilir hızlı ve güvenli bir şekilde oteliniz yada evinize Kuşadası transfer ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İZMİR KUŞADASI TRANSFER

Yunan karasuları’nın  açılması ile birlikte yunan adalarına kuşadası limandan ulaşmak isteyen misafirlerimiz  izmir kuşadası transfer hizmetlerinden yararlanarak ulaşım sağlayabilirler.

İzmir havalimanı kuşadası’na en yakın mesafedeki havalimanıdır. Kuşadası otelleri ve limana en hızlı ulaşım izmir kuşadası transfer seçeneğidir.havalimanı  çıkışında sizi bekleyen vip transfer aracınız ile rahat konforlu size özel bir şekilde izmir kuşadası transfer ‘inizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İZMİR HAVALİMANI KUŞADASI TRANSFER

İzmir Havalimanı Kuşadası ‘na 65,Karşıyaka’ya 27, Çeşme’ye 85, Aliağa’ya ise 84 kilometre uzaklıktaki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na kendi aracınızla ulaşmak isterseniz, zamandan kazanmak için çevre yolunu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Gaziemir - Serbest Bölge yol ayrımından içeri girdikten sonra trafiğe bağlı olarak 15-20 dakikalık bir sürede havalimanına giriş yapabilirsiniz. Altarnetif olarak İzmir havalimanı kuşadası transfer veya diğer bölgelere ulaşım için erken rezervasyon yaptırıp  turizm firmalarına ait lüks araç seçeneği ile ulaşım sağlayabilirsiniz.izmir havalimanı turizm bölgelerine yakın konumda bulunduğundan izmir havalimanı kuşadası transfer süreniz 1 saat sürmektedir. Diğer turizm bölgelerine olan uzaklık mesafise ortalama aynı sürede’dir. 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor