Shiba Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Shiba Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Shiba Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek
Shiba Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek hande
Bu içerik 508 kez okundu.
Reklam

Shiba Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Kripto evreni uçsuz bucaksız ve genellikle kanunsuz bir yerdir, bu nedenle Shiba ve VAV Token gibi kripto paraların kendi adınıza bir isim yapmanın zor olabileceği bir piyasada dalgalar yaratması şok edici gerçekten.

Çoğu zaman, yeni ve gelişmekte olan kripto para birimleri, beklenmedik bir düşüşe yol açabileceklerini umarak, lider kurullarda zaten önde gelen isimlerden ayrılmaya çalışmazlar.

 

Shiba Inu ve VAV Token Ne yaptı ?

 

Kendilerini insanların kripto para piyasasında sıklıkla karşılaştıkları 'ortak kripto'dan ayırmak için adımlar attılar ve sağlam anlaşmalar yaptılar.

Bu makale size Shiba ve VAV Token'ın neler sunabileceğini, onları bugün piyasadaki en benzersiz iki kripto para birimi yapan şeyin ne olduğunu ve neden onlarla birlikte olmak isteyebileceğinizi göstermeyi amaçlıyor…

 

VAV Token (VAV) Evreni

Bu listedeki en çekici kripto para birimi VAV Token. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan VAV Token, geçmişte Shiba Inu ve Floki Inu gibi jetonlarla gördüğümüz gibi yatırımcılarına binlerce kat getiri sağlama eğiliminde. Shiba Inu da sadece birkaç ayda %70.000’in üzerinde artış gösterdi.

VAV Token, önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasa değeri ile ilk 20 kripto para biriminden biri olmayı hedefliyor ve Shiba Inu’ya kıyasla daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Çift para birimi dağıtım şeması, “VAV Nation” adlı büyük bir topluluk ve kripto para birimini elinde tutmanın statik ödülleri, VAV Token’ı oldukça avantajlı kılıyor.

Ayrıca VAV Token sahipleri, referans kodlarını diğer kişilere iletebilir ve satın alımlarının %10’unu ödül olarak alabilir. Yönlendirme kodu gönderebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

VAV Token, Mart 2022’de Uniswap ve PancakeSwap’ta piyasaya sürülecek. Yaratıcıları tarafından istikrarı ve uzun vadeli mülkiyeti teşvik etmek için iki yıl boyunca bu borsalarda 1 milyon dolarlık likidite kilitlenecek. VAV Token şu anda ön satışta ve bu, VAV Token satın almak için en iyi zaman gibi görünüyor.

 

Shiba Inu (SHIB) Evreni

1. Shiba Inu şu anda piyasa değerine göre en büyük 14. kripto para birimi konumunda ve bu yazı yazılırken 0.00002937 dolardan işlem görüyor.

2. SHIB, büyük bir kripto para birimi yakımının ardından toplam 589,7 milyar madeni paraya düşürülen bir katrilyon madeni paranın ilk toplam arzı ile bilerek bol.

3. Meme jetonu, Amazon Smile satın alımlarınızın bir kısmını Shiba Inu Rescue Association'a sağlar.

4. Köpek temalı kripto para birimi, Eylül 2020'deki tüm zamanların en düşük seviyesinden yüzde 5,759,404,79 gibi inanılmaz bir artış gösterdi.

5. Mayıs 2021'de Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin, Hindistan'ın COVID-19 yardım operasyonlarına 1,2 milyar dolar değerinde 50 trilyondan fazla jeton katkıda bulundu.

  • Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Bir görüş olduğu bilinmeli ve bu şekilde değerlendirilmelidir…

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?