Reklam
Reklam

3D Baskı Siparişinizi Nasıl Kolayca Verebilirsiniz

3D Baskı Siparişi sonrası kaliteli bir baskı süreci geçirmek istiyorsanız 3D baskı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü obje üretmek için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

3D Baskı Siparişinizi Nasıl Kolayca Verebilirsiniz
3D Baskı Siparişinizi Nasıl Kolayca Verebilirsiniz tufan
Bu içerik 112 kez okundu.
Reklam

3D Baskı Siparişi sonrası kaliteli bir baskı süreci geçirmek istiyorsanız 3D baskı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü obje üretmek için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Normal şartlar altında üretimi mümkün olmayan tasarımların bile milimetrik olarak hazırlanmasını sağlayan ekibimiz, beklentilerinizi aşarak hayallerinizdeki objelere ulaşmanızı sağlar. Hem bireysel hem de kurumsal olarak tercih edebileceğiniz 3D Baskı Online Sipariş hizmetlerimiz sayesinde üretimde sürekliliği sağlayabilirsiniz. Rakiplerinizden bir adım önde olmak için alacağınız 3D baskı hizmetlerimiz sayesinde 3D Kalıp Prototip özel üretim gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, ev dekorasyon ürünleri üreten bir mağazanız varsa başka hiçbir yerde bulunmayan tasarımların hayata geçirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu durum, hem müşterilerinizin sadık müşteriler olmasını sağlayacak hem de potansiyel müşterilerinizin gerçek müşterilere dönüşmesini sağlayacaktır.

 

3D Baskı Siparişini Kolayca Verin
Kullanım avantajı bakımından oldukça avantajlı olan bu ürünlere sahip olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak. 3 boyutlu olan çizimlerin hayata geçirilmesini sağlayan ekibimiz, 3D çizim desteği de vererek en zorlu anlarda dahi yardımınıza koşuyor. Birkaç dakika içerisinde siparişinizi verebileceğiniz web sitemiz ile 3D modelinizi yüklendikten sonra sıra malzeme ve yüzey seçimine gelir. Ekonomik tercihlerden lüks malzemelerle kadar aklınıza gelebilecek tüm alanlarda tercih edebileceğiniz üretim çıktıklarında 3D yazıcılar ile işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Belirli bir tutarda yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabileceğiniz hizmetlerimizden günün her saati yararlanabilirsiniz.

3D Baskı Siparişi için Uzmanına Danışın

Nesnelerin katmanlı olarak oluşturulması için verdiğimiz 3D Baskı Siparişinizle 3D baskı hizmetleri sayesinde sanal ortamda bulunan tasarımların gerçeğe dönüştürülmesini sağlıyoruz. Katmanlı üretim tekniği kullanarak hayata geçirdiğimiz bu tasarımlar ile yatay kesitte toz ve sıvının karışması vasıtasıyla katmanların yukarı doğru yükselmesini sağlıyoruz. Birçok farklı avantajı bulunan 3D baskılar sayesinde hayalinizdeki tüm modelleri oluşturabilirsiniz. 3D yazıcılar ile oluşturduğumuz katmanlarda 0.1 mm kalınlığındaki plakaların üst üste gelmesi ile istediğiniz modelin somutlaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Talaşlı imalat ile karşılaştırıldığında hem hızlı hem de ekonomik olan bu sistemde ekstra fire vermeniz de gerekmez.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti