Reklam
Reklam

Okul Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir?

Okul Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir?
Okul Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir? reklam
Bu içerik 139 kez okundu.
Reklam

 

Okul tanıtım filmi çekimi profesyonel ekipman ve profesyonel kurgucularla yapılır. Çalışma, okulu televizyon ve internet aracılığıyla tanıtmayı hedeflenmektedir.

Okul tanıtım videosu hazırlama, reklam yapmanın çağdaş bir yoludur. Okulda bir tanıtım videosu oluşturmayı ve ardından televizyon veya internette yayınlamayı kapsar. Video tanıtım okullarda kullanılan popüler bir reklam yöntemi sayılır. Tanıtım filmi çekimlerinde kamera, mikrofon lensleri, ışıklandırma, özel efekt ekipmanları, ışıklandırma gibi profesyonel ekipman ve teknikler kullanılmaktadır. Profesyonelce hazırlanmış bir tanıtım videosu, velileri çekmeye ve okulun popülaritesini artırmaya yardım edecektir.

Okul Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir?

Videoda anlatılacak ve öne çıkarılacak bilgiler uzmanlarımızla görüşüldükten sonra belirlenecektir. Tanıtım videosu isteyen okul yönetimiyle yapılan istişare sonrasında bir senaryo ve sunum çalışması yapılır. Çekim günü okulda görüntü alınması gereken yerler muhakkak çekime uygun olmalı; öğrenci, öğretmen ve yöneticilerden detay alınıp alınmayacağına önceden karar verilmeli.

Çekimler tamamlandıktan sonra sıra metin yazımını gelmektedir. Senaryo ve görüntülere uygun bir metin kaleme aldıktan sonra bunu okul yönetimine sunuyoruz. Onay verilirse post prodüksiyon aşamasına yani kurguya geçiyoruz. Uzman kurgu ekibimiz videonuzu en doğru efekt ve müzikleri kullanarak montajlamaktadır. Son incelemeler de yapıldıktan sonra eksiklikler tamamlanıyor ve iş onayınıza sunuluyor. Talep edilirse revizeler yapılıyor ve video teslim ediliyor.

Okul Tanıtım Filmi Çekimi Faydaları

Okul tanıtım filmimiz potansiyel öğrenciler ve aileleri ile duygusal bir bağ kurulmasını sağlar. Kurumunuzu daha çekici hale getirir. Aynı zamanda eğitici, eğlenceli ve ilginçtir. Şimdi size okul tanıtım videosu hazırlamanın faydalarından bahsedeceğiz;

Kurumunuzun imajını kuvvetlendirir. Film çekildikten sonra bir kopyasını medyaya, basına dağıtabilir veya internete koyabilirsiniz. Bu, etkili bir pazarlama aracı olabilecek medyada yer alma şansınızı yükseltecektir. Ayrıca kurumunuzun olumlu bir imaja sahip olmasında yardımcı olacaktır.

Tanıtım videoları kurumunuzu hedef kitleyle buluşturmanın benzersiz bir yoludur. Hedef kitledeki velilerle ve öğrencilerle iletişiminizi daha da kuvvetlendireceksiniz.

Kurumunuzun olumlu bir imaja sahip olmasına fayda sağlayacaktır. Tanıtım filmi olan bir okulla olmayan bir okul arasındaki farklılıklar müşterilerin dikkatini çekmektedir.

Eğer sizde okul tanıtım videosu hazırlamak istiyorsanız 361 Medya ile iletişim geçebiliriz. Geniş ekipman ve uzman kadrosu ile en güzel okul tanıtım videosunu sizler için hazırlayabiliriz. Bize 0545 390 82 89 numaralı telefon ve whatsapp hattından veya iletisim@361medya.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: okul tanıtım filmi, okul tanıtım filmi çekimi, okul tanıtım videosu hazırlama, tanıtım filmi

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti