Spor Temalı Bir Millet Bahçemiz Var!

Spor Temalı Bir Millet Bahçemiz Var!

Spor Temalı Bir Millet Bahçemiz Var!
Spor Temalı Bir Millet Bahçemiz Var! hande
Bu içerik 564 kez okundu.
Reklam

Spor Temalı Bir Millet Bahçemiz Var!

Avni Aker Stadı 1951 yılında açılmıştı. 2017 yılından sonra yapılan son maçla beraber de kapılarını kapatmıştı. Son maç Ziraat Türkiye Kupası için düzenlenmişti. Bunun arından da aynı yıl içinde stadın yıkım çalışmalarına başlandığı biliniyor. Tamamlanan yıkım işlemleri sonrasında da şehir merkezinde bir alan kalmıştı. Bu alan içerisinde bir millet bahçesi temeli atıldı. Başlatılan çalışmaların ilk etabının da bu yıl sonuna ulaşıldı.

Alan olarak altmış dönüme yakın olan millet bahçesi bin küsurluk bir seyirci kapasitesine sahip. Ayrıca iki bin yedi yüz on dokuz metrekare çim alanı bulunuyor. Egzersizlerin yapılması için alan, bisiklet ve koşu alanı, gösteri havuzu yer alıyor. Ek olarak restoranı, millet kıraathanesi ve çocuk oyun alanları da hazırlanmış durumda. Bu yüzden yapılan içerikleri ve düzenlemeleriyle herkesin dikkatini çekiyor. Oldukça geniş bir alan üzerinde büyük bir görsel şölen sunuyor. Çocuklar için de büyükler için de tercih edilebilecek bir alan olduğundan da halkın severek kullanacağı biliniyor. Ziyaretçilerinin ilgisini çeken birçok detayı olduğu da görülüyor.

Millet Bahçesi Büyük İlgi Görüyor!

Halkın oldukça güzel günler geçirmesine vesile olan bu alan herkes tarafından beğeniliyor. Büyük bir ilgi çekmesinin yanında spor yapma faaliyetlerini de destekliyor. Yapılan maçları, canlı yayınları da eksiksiz bir şekilde Justin TV üzerinden takip edebiliyorsunuz. Banko maçlar için oluşturduğunuz seçimleri de kontrol etme şansınız olabiliyor. İddia tahminleri konusunda da fikir alabilme fırsatı elde edebiliyorsunuz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?