Reklam
Reklam

Abdülsamet Gödeoğlu Mesleği Nedir?

Abdülsamet Gödeoğlu Mesleği Nedir?

Abdülsamet Gödeoğlu Mesleği Nedir?
Abdülsamet Gödeoğlu Mesleği Nedir? hande
Bu içerik 114 kez okundu.
Reklam

Abdülsamet Gödeoğlu Mesleği Nedir?

Abdülsamet Gödeoğlu ismi son zamanlarda kısa filmleri ile ön plana çıkıyor. Genç isim henüz 23 yaşında olmasına rağmen çeşitli kısa filmler çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda sahip olduğu bu filmler ile yarışmalara girme planı da vardır. Gödeoğlu Kahramanmaraş doğumlu olan bir gençtir. Şu anda Beykent Üniversitesi’nde radyo televizyon ve sinema bölümünde eğitim almaya devam ediyor.

 Sinema sektörüne başarılı olmayı kafasına koyan genç isim bunu başarmak adına çok fazla çalışıyor. Aynı zamanda her fırsatta halkın içinden gelen birisi olduğunu ve ticaretle uğraşması sayesinde de çok sayıda insan ile diyalog kurduğunu belirtiyor. Bu sayede tanıdığı farklı insanlar ve elde ettiği birikimler, kısa filmler çekmesinde kendisine ilham oluyor.

Abdülsamet Gödeoğlu Doğum Yeri

 

Abdülsamet Gödeoğlu Kahramanmaraş ilinde dünyaya gelmiştir. Mezun olduğu lise ise Özel Beyza Lisesi’dir. Bu liseden mezun olduktan sonra ise üniversite sınavına girse de mezuna kalmıştır. Mezuna kaldıktan sonra ilk olarak yurtdışında mimarlık okumayı tercih etmiş ve 8 ay yurtdışında okumuştur.

Bu sürenin ardından asıl istediği şeyin sinemacılık olduğunda karar kılarak Türkiye’ye kesin dönüş yaparak Beykent Üniversitesi’nde radyo televizyon ve sinema bölümünde okumaya karar vermiştir. Kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen Gödeoğlu, kendi tarzını sinema sektörüne yansıtarak fark yaratmak istiyor. Bu sayede de adını altın harfler ile sinema tarihine kazımayı amaçlıyor.

İnstagram =sametgodeoglu

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti