Reklam
Reklam

Sky Extreme Enduro Motosiklet Yarışında Heyecan Büyük!

Sky Extreme Enduro Motosiklet Yarışında Heyecan Büyük!
Sky Extreme Enduro Motosiklet Yarışında Heyecan Büyük! reklam
Bu içerik 81 kez okundu.
Reklam

Kemer Yarışa Hazır!

Antalya’da düzenlenecek olan Sky Extreme Enduro Motosiklet Yarışı için oldukça büyük bir katılım bekleniyor. Sky Extreme Enduro Motosiklet yarışının on ikincisi düzenlenirken kayıt yapılan da ayrı ayrı otuz üç ülke biliniyor. Bu ülkeler içerisinden de şu anda üç yüz elli kişi kayıt yaptırmış olarak biliniyor.  websitesi

Yarışın tarihleri tam olarak verilirken aynı zamanda da bu yıl parkur üzerinde değişiklikler de yapılacak. Yapılan değişiklikler ile beraber de var olacak yarışın çok daha zorlu geçeceği de kesinlik kazanmış durumda. Ayrıca alınan bilgilere göre bu sene maça dünyaca ünlü olan motosiklet yarış sporcuları da katılıyorlar. Yer alacak isimlerin de bilindiği Sky Extreme Enduro Motosiklet, oldukça büyük bir heyecan ile bekleniyor.

 

Detayları tüm şekliyle verilen ve parkur detayları da paylaşılan yarış toplamda dört günlük bir organizasyon olarak var olacak bu aşamalarda gün gün ayrı planlamalar yapılacağı da söyleniyor. Bu planlamalar da internet üzerinde yayılan bilgiler arasındaki yerini almış durumda.

Var olan parkur durumlarının da gerçekten oldukça zorlu olması maçı daha zorlu ve çok daha heyecanlı hale getirecek gibi. Çünkü her seferinde farklı olacak olan ve zorlu dik rampaların da bulunacağı bu yarış, gerçek şampiyonları da ortaya çıkaracak cinsten bir yarış olarak da sayılabilir. Tarihi de 13 ve 16 Ekim olarak biliniyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti