Reklam
Reklam

Şehirler Arası Evcil Hayvan Nakli

Şehirler Arası Evcil Hayvan Nakli
Şehirler Arası Evcil Hayvan Nakli reklam
Bu içerik 115 kez okundu.
Reklam

 

 

Eğer bir evcil hayvanınız varsa ve bir sebepten dolayı şehir dışına onunla birlikte çıkmak isterseniz o zaman karşınıza hem sizi hem de en iyi dostunuzu mutsuz edecek bazı sorunlar çıkacaktır. Bunların içerisinde ilk sırayı ise sadık dostlarımızı taşımak istemeyen şehirler arası yolcu taşımacılığı veren yolcu firmaları olmaktadır. Kabul etmeleri durumunda ise hayvan taşımacılığına uygun olmayan bagajlarının içerisinde seyahat etme ve uyuşturulma zorunluluğu koymaları ise onlarla seyahat etmenizi sağlayacak olan tek seçenek olacaktır. Diğer bir yandan eğer seyahatinizi uçak ile yapacaksanız yine aynı şartlarda ve uçakların kargo bölümlerinde yolculuklarını yapmak zorunda kalacaklardır. Ancak tüm bunların geride kaldığını söylemekten mutluluk duyarız. Çünkü artık hayvan dostlarının yanında pet taksi hizmeti sunan firmamız bulunuyor. Firmamızı tercih ederek en iyi dostlarınızın hakkı olan seyahat deneyimini yaşıyorlar.

 

Ekonomik Pet Taksi

 

Sevimli dostlarınızın şehirler arası yolculuklarını güven ve huzur içerisinde geçirmesini sağlayacak ilk paketimiz ekonomik paketimiz olmaktadır. Bu pakette belirlenmiş güzergahlarda ve toplu taşıma olarak hizmet veren firmamız yolculukları sırasında evlerindeymiş gibi rahat etmektedir.

 

Her dostumuzun kendine özel bir alanının olmasının yanı sıra uygun zamanlarda gerekli molalar verilerek sevimli dostlarınızın egzersiz ve oyun ihtiyaçları profesyonel ve hayvan dostu çalışanlarımız tarafından giderilmektedir. Bunların yanında can dostlarınızın mama, su ve tuvalet gibi ihtiyaçları da büyük bir titizlikle ve hijyen kuralları çerçevesinde karşılanmaktadır. Sizlerin bilgisi dışında herhangi bir ek gıda verilmeyeceğine emin olabilirsiniz.

 

Belirlenmiş bir güzergahta ve toplu taşıma olarak hizmet vermemiz sebebiyle de sevimli dostlarımızın seyahatleri bütçenizi zorlamamaktadır. Bunun yanında evcil dostlarınızın sizin için olduğu gibi bizler için de özel olduklarından emin olabilirsiniz. Evcil hayvan taşıma hizmetlerinde ki hassasiyetimizi her alanda göstermekteyiz. Bu sayede de hem sizlerin güvenlerini boşa çıkaramamış hem de can dostlarımızın güven içerisinde varmak istedikleri yerlere varmaları sağlamaktayız.

 

VIP Pet Taksi

 

En iyi dostunuz için VIP hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizlerle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. VIP hizmetlerimizin içerisinde iki farklı hizmet türümüz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizden ilki sevimli dostlarımız ile birlikte sizlerin de aynı araç içerisinde seyahat edebileceğiniz paketimiz olmaktadır. Bunun yanında sadece sevgili dostlarınızın tek başına seyahat edebileceği paketimiz de bulunmaktadır.

 

Her iki paketimizde de özel yolcularımızı istedikleri yerden, istedikleri gün ve saatte alıyor ve varmak istedikleri noktalara taşıyoruz. Sadece size ve minik dostunuza özel olacak bu araç içerisinde aynı zaman da alanında uzman ve hayvan dostları profesyonel çalışanlarımız da sizlerle birlikte seyahat etmektedir.

 

Molalarınızı ve minik dostlarının ihtiyaçlarının karşılanma zamanlarını sizin belirleyebileceğiniz VIP paketlerimizde evcil hayvan nakil ücreti kat edilecek mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti