TurDigital Hediye Çeklerini Deneyin

Günümüzde teknolojinin hayatlarımızda kapladığı alanlar gittikçe artmaktadır. Artık insanlar büyük bir çoğunluğunu internet üzerinden halletmektedir.

TurDigital Hediye Çeklerini Deneyin
TurDigital Hediye Çeklerini Deneyin Tanitimweb@sanikhaber.com
Bu içerik 233 kez okundu.
Reklam

Günümüzde teknolojinin hayatlarımızda kapladığı alanlar gittikçe artmaktadır. Artık insanlar büyük bir çoğunluğunu internet üzerinden halletmektedir. Öyle ki bir dizi, film ya da spor müsabakası izleneceği zaman akıllara direkt dijital platformlar gelmektedir. Artık çok az insan film ve dizi için televizyonları tercih etmektedir. Dijital platformların sayısı bir hayli çoktur. Bu platformların başında ise; Netflix, Blu TV, beIN Connect gibi yerler gelmektedir. Bu gibi platformlara erişim için TurDigital üzerinden hediye çeki, dijital bakiyeler, üyelik paketleri satın alınabilir.

TurDigital; dijital oyunlar, hediye kartları konusunda piyasanın en hızlı büyüyen ve en çok seçenek sunan web sitesidir. TurDigital’de yer alan tüm dijital ürünler en güvenli ve en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Bilgisayarlardan telefona, konsollardan televizyonlara kadar her yerde kullanabileceğiniz dijital ürünler sizi beklemektedir. TurDigital üzerinden hediye kartları, oyun e-pin kodları, üyelik paketleri, alışveriş kodları ve yazılım paketleri satın alabilirsiniz.

Hediye Kartı

TurDigital’de hediye kartı kategorisinde Google Play kodları, iTunes hediye kartları ve Netflix hediye çekleri yer almaktadır. Google Play kodları 3 şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bunlar 25 TL’lik kod, 50 TL’lik kod ve 100 TL’lik kodlardır. Sizin için en uygun olan Google Play paketini seçip sepete ekledikten sonra karşınıza ödeme seçenekleri çıkacaktır. Tüm ödeme seçenekleri güvenli olup ödeme alındıktan hemen sonra dijital kod tarafınıza ulaşmaktadır.

Hediye kartı kategorisinde iTunes hediye kartları da bulunmaktadır. Bunlar ise iki çeşit olarak sunulmuştur. 25 TL ve 50 TL olarak sunulan paketleri hemen satın alarak iTunes ya da App Store’da kullanabilirsiniz. Ödeme alındıktan sonra ödeme ekranında kod görünecektir. Daha sonra aynı kod mail adresinize de gönderilecektir. Son olarak Netflix hediye çeki deseçenekler arasında yer almaktadır. Netflix hediye kartları da 2 çeşittir. 75 TL ve 100 TL olarak sunulan Netflix hediye kartları sayesinde sevdiklerinize güzel ve eğlenceli bir hediye verebilirsiniz. Her zevke hitap edebilecek içeriklere sahip olan Netflix, oldukça güzel bir hediye olacaktır. Kartın kullanımında yaşanabilecek olası bir sorun için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..