Reklam
Reklam

Kısa Sürede E2 Vizesini Alın

Kısa Sürede E2 Vizesini Alın

Kısa Sürede E2 Vizesini Alın
Kısa Sürede E2 Vizesini Alın reklam
Bu içerik 115 kez okundu.
Reklam

 

Amerika’ya gitmenin ve bambaşka bir hayata başlamanın hayallerini kuran insanlar bulunmakta. Sunduğu imkânları ve fırsatları düşündüğümüzde bunun çok mantıksız olduğunu söylemek mümkün değil. Dünyanın en güçlü ekonomilerinde ilk sıralarda yer alan Amerika insanlar için muhteşem bir yaşam alanı olabilir. Bunun için de oturma hakkının elde edilmesi gerekmektedir.

Amerika’da yaşamak için ilk olarak vize işlemlerinin tamamlanması gerekir. Vize aşamasında uzun süre Amerika’da kalmanızı sağlayacak yeşil kart ya da E2 vizesini aldığınızda Amerika’da kalma şansını elde edersiniz. Süreci iyi bir şekilde yönetirseniz sorunsuz bir biçimde hayatınızda Amerika’da devam edebileceksiniz.

E2 Yatırım Vizesi Nasıl Alınır?

Yatırım vizesini alarak Amerika’ya yerleşmek için ülkeye ciddi seviyede bir yatırım yapılması gerekmektedir. Yapılacak yatırım yeni bir şirket kurmak ya da hali hazırda Amerika’da işleyişine devam eden bir şirkete ortak olmak olabilir. Her iki durumda da ülke ekonomisi için önemli bir adım atmış olacağınız için E2 yatırım vizesi almaya hak kazanırsınız.

E2 vizesini almak için gerekli tüm anlaşmaların imzalanması gerekmektedir. Eğer bir şirket satın alınacaksa tüm işlemler hazır olmalıdır. Yeni bir şirket açılacaksa Amerika’da yeni şirket için taleplerin karşılanması şarttır. Bütün bunların sonrasında E2 vizesi için resmi başvurular yapılır ve sürecin olumlu sonuçlanması beklenmeye başlanır. Olumlu cevabın gelmesinin arından vize ile Amerika’ya hareket edilebilir.

E2 Yatırım Vizesi İçin Ne Kadar Yatırım Yapılmalı?

Amerika’ya yapılacak olan ziyaretler ve sonrasında orada yaşamaya başlama adına vize işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılması gerekli olacaktır. Eğer Amerika vize işlemleri için E2 vizesini tercih ediyorsanız yatırım yapılması ve sonrasında yapılan yatırımlar ile başvuruların gerçekleşmesi gerekmektedir.

E2 vizesi için yapılacak olan başvurularda yatırımın miktarı net bir şekilde belirtilmez. Ancak 100 bin dolarlık bir yatırım söz konusu değilse vize alma şansı da çok yüksek değildir. 100 bin doların bu aşamada psikolojik sınır olduğu söylenebilir. Vizeyi onaylayan kurum en azından 100 binlik bir yatırımın olmasını isterler. Parası olan herkes başvurularını profesyonel firmalara yaparak buradan elçilik üzerinden vizelerini alabilirler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti