Reklam
Reklam

Simay Kışlaoğlu: "Resim Yapmak Anı Ölümsüzleştirmek Gibidir"

Simay Kışlaoğlu: "Resim Yapmak Anı Ölümsüzleştirmek Gibidir"

Simay Kışlaoğlu:
Simay Kışlaoğlu: reklam
Bu içerik 77 kez okundu.
Reklam

 

Ressam ve tasarımcı Simay Kışlaoğlu, yeni sezon kış kreasyonu ve resim sergisi hazırlıklarına yoğun bir şeklide devam ettiğini açıkladı.

Tasarımlarında her zaman olduğu gibi zamansız felsefesiyle yola çıkacağını vurgulayan Kışlaoğlu, "Resim yapmak anı ölümsüzleştirmek gibidir. Portrelerimde özellikle kadın yüzleri vazgeçilmezim. Gerçek ve gerçek dışı anlamlarla ortaya çıkartacağım eserlerde resimleri ölümsüzleştirerek, kış döneminde yurt dışındaki sergilere ağırlık vereceğim." dedi.

Kışlaoğlu’na Ortadoğu'dan yoğun ilgi!

Ortadoğu'da çağdaş sanat alanında yaşanan hareketliliğin yansıması olarak sanata olan ilginin son dönemde büyük bir şekilde arttığını vurgulayan Kışlaoğlu, özellikle Birleşik Arap Emirlikleri, İsrail, Tunus, Fas, Katar gibi ülkelerden eserlerine karşı güzel bir ilgi oluştuğunu ve ilerleyen dönemlerde bir çalışma yapabileceğini söyledi.

Sanata olan düşkünlüğü tasarımlarına yansıttığını her fırsata dile getiren başarılı ressam, önümüzdeki sezon Cannes, İbiza ve Mykonos gibi popüler sahil yerlerinde bulunan özel butiklerde de tasarımlarını görebileceğimizin müjdesini verdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti