Reklam
Reklam

Randevu Programı

Randevu programı, kurum ve müşterilerin kolay bir şekilde randevu planını hazırlamasıdır. Bu program sayesinde daha düzenli ve verimli gün geçirmek mümkündür.

Randevu Programı
Randevu Programı Tanitimweb@sanikhaber.com
Bu içerik 74 kez okundu.
Reklam

Randevu programı, kurum ve müşterilerin kolay bir şekilde randevu planını hazırlamasıdır. Bu program sayesinde daha düzenli ve verimli gün geçirmek mümkündür. Kurumlar iş alanlarında müşterilerinin devamlılığını sağlamak ve bünyelerine yeni müşteriler kazandırmak için devamlı ve düzenli çalışmaları gerekmektedir.

Online olarak çalışmak ve randevu sistemini de aynı şekilde online yapılması hem müşteri hem de kurum açısından büyük kolaylık ve verimliliktir. Online programsayesinde müşteriler canlı olarak kendileri için en uygun saati görebilir ve kendi programlarına göre randevu saatini seçebilirler. Bunun yanında geçmiş randevularını da görebilirler. Kurum sahibi sistem üzerinden çalışma saatlerini belirleyebilir randevu programı oluşturabilirler. Çalışanlar da kendileri için açılmış alanda randevuları canlı olarak görebilir, müşteriler için randevu oluşturabilirler. Çalışanların oluşturduğu randevuyu iş sahibi canlı olarak kendi ekranında görebilir.

Randevu Takip Programının Faydaları

Randevu takip programı sayesinde geçmiş randevuları görebilir, kontrol edebilir aynı zamanda yeni randevuları takip edebilirsiniz. Programın kolay ve anlaşılır olması kullanımı kolaylaştırıyor. Müşterilerde devamlılık sağlayıp, müşteri potansiyeli olan kişileri de bünyesinde kazandırıyor. Bu sayede kurumların gelir düzeyi de beraberinde artmaktadır.

 Akıllı randevu programı sayesinde kurumlar düzenli ve organize işler sağlıyor. Müşteriler istedikleri saatlere randevu oluşturup zaman tasarrufu sağlıyor. Bu da her iki taraf için de işlerin verimli olarak akmasını sağlıyor. Programda yer alan uyarı ve onay hatırlatmaları sayesinde daha az unutma vakası yaşanıyor.

Akıllı Randevu Programının Kullanımı

Akıllı randevu programının kolay anlaşılır olması hem kurumlarda kolay kullanım sağlarken hem de müşterilerin anlamasında kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede müşteriler işlerini aynı kurum üzerinden devam ettirirler. Ödemenin online olarak yapılması hem kurum için kolaylık sağlıyor hemde müşterilerin indirim, kupon tarzı işlemlerden faydalanmasını sağlıyor.

Online randevu programı sayesinde müşteriler çalışanların hangi hizmeti verdiğini görebilir ve bu sayede kendisine en uygun olanını seçebilir. Müşterilerin randevularını kendileri alması, randevunun online olması çalışanlar için zaman tasarrufu ve verimli çalışmak demektir. Programını mobil ve tabletle uyumlu olması kurumlar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti