Antalya’da Konforlu Buz Lazer Epilasyon

Antalya’da Konforlu Buz Lazer Epilasyon

Antalya’da Konforlu Buz Lazer Epilasyon
Antalya’da Konforlu Buz Lazer Epilasyon reklam
Bu içerik 408 kez okundu.
Reklam

 

Lazer epilasyon tarihinde bir dönüm noktası olan Buz Lazer, Antalya Lazer Epilasyon merkezlerinde hayli yaygınlaşıyor. Buz Lazer sağladığı ağrısız ve konforlu tedaviyle beraber Lazer Epilasyon Antalya merkezleri arasında en bilinen yöntem.

 

Günümüzde Buz Lazer

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bazı yolları olduğu aşikar. Günümüzde tıraş, ağda, tüy dökücü gibi kalıcı olmayan işlemler mevcut. Fakat bu işlemleri sürekli tekrarlamak pek de istemediğimiz bir durum. Yaklaşık 30 yıl önce kendini bilimsel araştırmalarla kanıtlayan lazer epilasyon yöntemi ise kıl köklerinden kalıcı olarak kurtulmayı sağlıyor.

Lazer epilasyon kalıcı tüy gidermede en etkili yöntem. Ancak FDA onayına sahip güvenli cihazlarla uygulanmadığı takdirde ciltte yanık, leke izi gibi yan etkilerle karşılaşma riski oldukça yüksek. Lazer epilasyonun en gelişmiş yöntemi olan Buz Lazer FDA onayına sahip güvenli bir sistem. Buz Lazer sahip olduğu patentli teknolojilerle yan etki riskini minimuma indiriyor ve ağrısız bir lazer epilasyon sunuyor.

Buz Lazer, 80’den fazla ülkede güvenle kullanılmakla beraber ülkemizde de öne çıkan bir yöntem. Patenti Buz Lazer ‘i geliştiren Alma Lasers firmasına ait olan SHR ve Ice Teknolojisinden bahsetmekten de fayda var. Buz Lazer bu iki teknoloji ile ağrısız, acısız ve etkili bir lazer epilasyonu mümkün kılıyor.

Buz Lazer ‘i en konforlu lazer epilasyon yöntemi yapan teknolojilerden biri olan Ice teknolojisi, cildi -3 dereceye kadar soğutur. Böylelikle tedavi sırasında lazer ısısından kaynaklanan ağrı hissedilmiyor. Soğutma tedavi başlığının safir ucundan yapılıyor. Bu etkili soğutma cilt yüzeyini de koruduğu için ciltte yanık, leke izi gibi yan etkilerin riskleri minimuma iniyor.

SHR adı verilen teknoloji ile Buz Lazer, geleneksel lazer epilasyon yöntemleri gibi uygulanmıyor. Bu uygulama tekniğinde tekli lazer atışları yapılmıyor, tedavi başlığı cilt üzerinde adeta masaj yapar gibi dolaştırılıyor. Böylece ciltteki ağrı hem ağrı hissedilmiyor hem de esmer tenlerde de güvenle uygulama yapılabiliyor.

Buz Lazer ailesini oluşturan Soprano Ice Platinum ve Soprano Ice Titanium modellerinin içerdiği 3 dalga boyu (Alexandrite,Diyot ve Nd:YAG) daha etkili bir lazer epilasyon sunuyor. Kılın tüm anatomik yapıları hedefleniyor.  Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenli bir şekilde kullanılıyor. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onayı bronz tenleri de kapsıyor.

 

Güvenilir Yüz Lazer Epilasyonu: Buz Lazer

              Buz Lazer hakkında en çok merak edilenlerden birisi de yüz için kullanılıp kullanılamadığıdır. Buz Lazer özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu yüz ucu tedavi başlığına takılarak ulaşılması güç ve hassas bölgelere de konforlu bir çözüm sunar.

              Bazı lazer epilasyon yöntemlerinin ince tüylerde ve ayva tüylerinde tetiklenmeye neden olduğunu biliyoruz. Tüylerden kurtulmak için lazer epilasyona başvurup ardından hiç beklenmeyen bir şekilde tersi bir sonuçla karşılaşmak elbette can sıkıcı bir durum. Buz Lazer ise yüzdeki tüylerde herhangi bir aktivasyona neden olmaz. Bu sebeple yüz için de oldukça tercih edilen bir yöntemdir.

              Kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettiği Buz Lazer, tedavi başlığına takılan yüz ucuyla beraber kulak içi, burun içi, kaş ortası, kaş üzeri ve sakal gibi istenmeyen kıllanmalarda da etkili bir netice veriyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..