Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al
Windows 10 Pro Satın Al reklam
Bu içerik 1096 kez okundu.
Reklam

 

Windows 7 ve 8 sürümlerinin bazı eksiklerinin ardından Microsoft’un 2015 yılındaki hamlesiyle Windows 10 sürümü nihayet piyasaya sunulmuştu. Windows 8’deki kişiselleştirilmiş renkli arayüzü bile oldukça heyecanlandırmışken kullanıcılar daha sonra eksikliklerin farkına varmış ve eleştirmeye başlamışlardı.

Oysa Windows 10 pek çok kullanıcıdan olumlu eleştiriler almaya devam ediyor ve bir üst sürüm gelene kadar da bu memnuniyeti devam edecek gibi görünüyor. Windows 10 lisans satın al önerisi üzerine alıp kullanan birçok Windows 10 kullanıcısı bu memnuniyetini her daim dile getirmiştir.   Windows 10’un cihaza göre özelliklerinin gelmesi kişiselleşme olayını daha üstlere taşıdı ve böylece işletim sistemleri açısından işler oldukça basitleşti.

Windows 10 Sürümleri Hakkında

Bilindiği üzere Windows 10 Pro satın al tamamen profesyoneller için tasarlanmış ve firma ve kurumlar açısından büyük kolaylıklar da getirmiştir. İş dünyası hedef kitlesi olduğundan daha kurumsal çalışan birçok işyeri ve firma hızlı bir şekilde Windows 10 kullanmaya başladı ki bu sayede hız kazanan işlerle zaten büyük bir kar elde ettiler.

Windows 10 Home sürümünden farklı olarak iş ve kurumsal bazı özelliklerin eklenmesi oldukça katkı sağlamıştır. Windows 10 Home ise çoğunlukla ev kullanıcılarını hedeflemiştir. Windows 10 Enterprise’ın ise hedef kitlesi tamamen daha üst düzey firma ve kurumsal firmalardır. Windows 10 Education ise üniversite ve okul, kolej gibi eğitim kurumlarıdır. Windows 10 satın al uygulama ve sitelerinden uygun sürümü almakta fayda vardır.

En doğru amaca hizmet edecek şekilde kullanarak en doğru sonuca ulaşabilirsiniz.  Windows 10X ise 2019’ da tanıtılan Windows 10’un en yeni sürümü olup işletim sistemi 2020 yılında yaygınlaşmaya başladı. Çift ekranlı ve katlanabilir bilgisayarlar için üretilmiştir. Windows 10 Mobile ise doğrudan mobil cihazları hedeflemiştir. Fakat beklentiyi pek karşılamadığından durdurulmuştur.

Windows 10 Pro mu Home mu

Öncelikle bu ikisi arasındaki ayrımı iyi yapmak gerekir. Gereksinimlere göre tasarlanmış olan bu sürümlerin kendi ihtiyacınız doğrultusunda alınması önemli. Birçok ortak özelliği bulunmaktadır aslında her ikisinin de. Fakat BitLocker, İş için güncelleme, Uzak Masaüstü ve Atanmış erişim gibi farklı bir kaç özellik sadece Windows 10 pro tarafından desteklenmektedir. 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..