Reklam
Reklam

Estetik İzmir Bölgesi

Estetik İzmir Bölgesi

Estetik İzmir Bölgesi
Estetik İzmir Bölgesi reklam
Bu içerik 763 kez okundu.
Reklam

 

Porf. Dr. Ufuk Bilkay’ın İzmir üzerinde kurmuş olduğu estetik kliniği oldukça tercih edilen yerlerden biridir. Başarılı çalışmaları sayesinde birçok hastaya mutlu sonuçlar verebilmeyi başarmışlardır. Burun estetiği, hatta doğumdan kaynaklı veya sonradan deforme olmuş bölgeler için düzeltmeler yapılır. Vücut imajınızı sizler için en uygun konuma getirerek çalışan cerrahi hekim arkadaşlar vardır. Estetik İzmir bölgesinde başarılı kliniklerden biri olarak ön plana çıkmıştır.

20 yılı aşkın deneyim sayesinde başarılı işlemler ve operasyonlar gerçekleştirilmiştir. Her zaman öncelik hasta memnuniyeti olmuştur. Bugüne kadar yapılmış olan işlemlerin hepsinden yüksek derecede hasta memnuniyeti elde edilmiştir. 7/24 tıbbi danışmanlık hizmeti sayesinde acil bir durum yaşadığınızda anında ulaşım sağlayabilirsiniz. Sonuçta sağlık alanında ne zaman ne olacağını bilemezsiniz. Bu nedenle bilir kişilere ulaşmanız her an mümkün hale getirilmiştir.

Klinik İçerisinde Gerçekleştirilen Operasyonlar

Porf, Dr. Ufuk Bilkay estetik cerrahi uzmanı kliniğinde yüz estetiği, burun estetiği ameliyatı, dudak estetiği ameliyatı, vücut estetiği ameliyatı, popo ve kalça estetiği, yağ enjeksiyonu gibi başta olmak üzere daha birçok işlem ile birlikte hizmet sağlayabilmektedir. Özellikle de sadece ameliyatlı değil ameliyatsız da hizmet verebilmektedirler.

Estetik cerrahi alanında uzman kadrosuyla birlikte hastalarına işin ehli kişilerle birlikte hizmet verir. Estetik cerrahi, plastik cerrahi içerisinde yer alan bir yan daldır. Vücut imajınızın daha güzel görünmesini ve mükemmele ulaşılmasına yardımcı olur.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti