Reklam
Reklam

Bianco Carrara Mermer

Bianco Carrara Mermer

Bianco Carrara Mermer
Bianco Carrara Mermer reklam
Bu içerik 491 kez okundu.
Reklam

 

Mermer mimari çalışmalarda, dekorasyon uygulamalarında ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Oluşumu asırlara uzanan mermerler pek çok farklı renkte karşımıza çıkmaktadır. Özellikle beyaz mermer proje alanlarında diğer renklerle daha rahat uyum sağlaması, modasının hiç geçmemesi, kullanımının rahat olması gibi etkenlerle diğerlerinden ayrışmaktadır.

Beyaz mermer içinde de renk yoğunluğu, damarları, tarzı gibi unsurlarla alt kategoriler bulunmaktadır. Tüm dünyada meşhur olmuş, en çok aranan beyaz mermer türlerinden birisi de Bianco Carrara Mermer olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer beyaz mermer türlerinden pek çok yönüyle ayrılarak mimari çalışmaların vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarmaktadır.

Kaliteli ve Şık Bianco Carrara Beyaz Mermer

Bianco Carrara Mermer, (Beyaz Mermer Koleksiyonunda) İtalya’nın Carrara şehrinde çıkarılmakta, bu nedenle şehrin adıyla anılmaktadır. Kendine özgü karakteristik gri damarsal yapısı ilk bakışta fark edilmekte, özellikle modern mekânlardaki mimari çalışmalarda gün geçtikçe daha fazla aranmaktadır.

Bianco Carrara, beyaz mermer iç mekanlarda pek çok alanda kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları masa, mermer sehpa, mermer banko, dresuar, ıslak zemin uygulamaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer taraftan oldukça dayanıklıdır. Dayanıklılığı sayesinde dış mekan uygulamalarında da tercih edilmekte, oymalı kolonlarda, duvar kaplamalarında  yer bulmaktadır.

Sağlam bir mermer türü olduğu için oldukça inceltilebilmekte, mermer döşemelerinde daha ince ürünleri tercih eden Almanya, Amerika gibi ülkelerde çeşitli ölçülerle satışı yapılıp kullanılmaktadır.

Mimarlara Bianco Carrara Mermer Satışı Yapan Yerler

İtalya’nın en eski mermer ocaklarından birisi olan Carrara’da çıkarılan mermerler diğer beyaz mermer türlerinin bazıları kadar zemin beyazlığına sahip olmasa da yeterli ferahlığa sahiptir. Bu yönüyle de projelerinizle rahatlıkla uyum sağlayabilmekte, geçiş aracı olarak üst düzey sonuçlar sunmaktadır. Standart kalınlıkları 2 cm olan Bianco Carrara Mermer, isteğe göre çeşitli ebatlarda ve kalınlıklarda tedarik edilebilmektedir.

Eğer ihtiyacınız kaliteli ve estetik Bianco Carrara Beyaz Mermer ise rahatlıkla Savaş Mermer firmasını tercih edebilirsiniz. Türkiye’de en fazla Bianco Carrara Mermer stoğuyla çalışan Savaş Mermer’de ihtiyacınıza uygun birçok seçenek sunmaktadır. Tüm renk seçeneklerine linkten ulaşabilirsiniz: Bianco Carrara Mermer

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti