Reklam
Reklam

Mansur Yavaş net konuştu: Bunu benden beklemeyin…

Ankara Kent Konseyi’nin genel kurulu, Kent Konseyleri alanındaki katılımda Türkiye rekoru kırılarak gerçekleştirildi. Genel Kurul'a katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Kent Konseyi'ne katılan bazı gruplarla ilgili, ‘bu insanların burada ne işi var’ gibi sözleri de duyduk. Bizden öncekileri hep ayrımcılık yapmakla suçladık. Lütfen benden aynı şeyi yapmamı beklemeyin. Bu kenti hep birlikte yöneteceğiz. Ben bunda kararlıyım” dedi.

Mansur Yavaş net konuştu: Bunu benden beklemeyin…
Mansur Yavaş net konuştu: Bunu benden beklemeyin… Nehir
Bu içerik 164 kez okundu.
Reklam

Sivil toplum kuruluşları, paydaşlar ve yerel yönetimlerle iş birliği içinde kent gündemine ilişkin kararlara imza atan Ankara Kent Konseyi genel kurulunu gerçekleştirdi. Rekor katılımla bin 153 delegenin yer aldığı genel kurul toplantısında yapılan oylama sonucunda Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanlığı'na yeniden Halil İbrahim Yılmaz seçildi.

“KENT KONSEYLERİNİ MUTLAKA BİR YAPTIRIMI OLMALI”

Altınpark ANFA Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen genel kurul toplantısına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, şu değerlendirmelerde bulundu:

*Kent Konseyleriyle ilgili şu anki mevcut yapıya göre benim bir itirazım var. Kent Konseylerinin mutlaka bir yaptırımı olması lazım. Burada alınan kararların belediye tarafından uygulanmasının zorunluluğu olması lazım. Belediye başkanının kendi takdirine kalıyor. Son derece yanlış…

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti