Geçmişten Bu Güne Kadar Gelen İnci Davetiye Markası!

Geçmişten Bu Güne Kadar Gelen İnci Davetiye Markası!

Geçmişten Bu Güne Kadar Gelen İnci Davetiye Markası!
Geçmişten Bu Güne Kadar Gelen İnci Davetiye Markası! reklam
Bu içerik 385 kez okundu.
Reklam

 

Kurulumu 1978 yılında yapılan İnci Davetiye, Hızır Aydın tarafından işletilen küçük bir işletme olarak yapılmıştır. Bu işletme içerisinde de kurulum zamanında kartpostal üretimi yapılmaktadır. Şimdilerde oldukça iyi yerlere gelip, müşterilerinin isteklerini tam anlamıyla karşılayabilecek konumda olan marka, zaten kuruluşundan altı sene kadar sonra da üretim içi çeşitlilik yaratmış, kartpostalın yanında yeni yeni de içerikler üretmişlerdir.

Bunlara örnek olarak tebrik posterleri, imsakiyeler, zarf mektupları gibi daha birçok ürün üretimine çıkmalarının ardından yıldan yıla gelişmeye ve büyüme yolunda ilerlemeye başlamışlardır. Elbette bunu sağlarken de her daim var olan ve kırk yıla dayanan tecrübesinin avantajlarından da büyük ölçüde yararlanmışlardır.

Davetiye Seçimlerinde Sizi Anlatan seçeneklere Ulaşmak!

Düğün dönemlerimizde başımızda olan birçok sorumluluktan ve yapılması şart olan faaliyetten ötürü çoğu zaman düğün davetiyesi kısmında gerek zamandan gerekse paradan tasarruf için en sevdiğimiz ürünü seçmek yerine olması yeterli olanla idare etme yoluna gideriz.

Ancak İnci Davetiye, davetiyeler konusunda bu durumun tamamen önüne geçiyor. Çünkü ürün çeşitliliği oldukça çok olan, istediğiniz her tarza, her modele uygun içerikler sunan marka, size hem kapı kapı davetiye arama sıkıntısından hem de yüksek fiyatlarda ödemeler yapmanızdan kurtarmaktadır. Davetiye fiyatları marka içerisinde oldukça makul kabul edilen bir ücret karşılığında satışa sunulmaktadır. Çünkü öncelikleri her daim müşterinin konfor sağlayabilmesidir.

Davetiye İşlemlerinizi Memnuniyetle Bitirebileceğiniz Bir Adres, İnci Davetiye!

İşlemler sırasında herhangi bir problem yaşamayacağınız, size oldukça büyük kolaylıklar sağlamanın yanında güvenlik seviyesine de her daim dikkat eden firma, ödemeleriniz konusunda yapabileceğiniz tüm endişeleri yok etmektedir. Çünkü çalışma sistemi olarak her daim güvenlik ile ödeme yapmanızı ve kart bilgilerinizi sadece sizin görebilmenizi sağlayacak şekilde işlem yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Ülkenin her noktasına siparişlerinizi ulaştıran İnci Davetiye, yurt dışında da satış yapmakta ve ürünlerinizi olabilecek en kısa sürede teslim etme prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bununla beraber teslimat sırasında da sizden herhangi bir ücret talebinde de bulunmamaktadır. Bu yüzden de zaten tercih edilendir.

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..