Reklam
Reklam

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar
İkinci El Eşya Alanlar reklam
Bu içerik 231 kez okundu.
Reklam

 

İkinci El Eşya Alanlar olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Merkezimiz İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Şubelerimiz Maltepe, Küçükyalı, Bahçelievler, Topkapı, Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü ve Esenyurt’da bulunmaktadır. Satmak istediğiniz ikinci el ev eşyalarınızın, ofis eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek ürünleri inceledikten sonra aracımıza yükleyerek peşin olarak satın almaktayız. Bizler 1987 yılından bu yana İkinci El Eşya Alanlar olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlere Danışmadan ikinci el ürünlerinizi satmayın.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır beyaz eşyalarınızı satın alırken neye göre fiyat bilgisi verdiğimizi siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Ürünün temizliğine göre, ürünlerinizin üretim yılına göre, garanti süresine göre ve markasına göre siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Herhangi bir arızası olan ya da çalışmayan ikinci el ürünlerinizi satın alamamaktayız. Bizler İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Klima, Ocak, Akıllı Robotlarınızı peşin ve değerinde satın almaktayız. İstanbul bölgesinde oturuyorsanız artık beyaz eşyalarınızı satmak daha da kolay çünkü Berol İkinci El Eşya Mağazı sizlerin ürünlerini değerinde ve nakit olarak satın almaktadır. Artık internette bunun için çok vakit geçirmenize gerek kalmadı.

Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler olarak firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli antika severlerin eski ve antika ürünlerinizi en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Unutmayın ki siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Sadece ve sadece yapmanız gereken Whatsapp üzerinde elinizde bulunan antika ürünlerinizin fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünleri inceledikten sonra fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar nakit olarak satın almaktayız.  Antika Alan Yerler olarak artık daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Çünkü bizler artık en yüksek fiyat garantisi ile mallarınızı satın almaktayız.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti