İkinci Eşya Satışı

İkinci Eşya Satışı

İkinci Eşya Satışı
İkinci Eşya Satışı reklam
Bu içerik 479 kez okundu.
Reklam

 

Evinizde veya iş yerinizde kullanmadığınız eşyalarınızı veya yer kapladığı için depodaki ürünlerinizi ikinci el eşya alan yerler ile görüşüp satabilirsiniz. İkinci el eşya alan yerler mobilyalar ve beyaz eşyalar başta olmak üzere tüm kullanılabilir eşyalarınıza talip. Değerini hesaplayarak ikinci el tüm eşyalarınızı alan spotçular sizleri hem eşya kalabalığından kurtarıyor hem de nakit para ödeyerek yeni alacağınız ürünler için olanak sağlıyor. Özellikle belirli zaman sonra eskiyen, yıpranan mobilyalar ile birlikte çok çabuk bozulabilen ve yenisi ile sıfırı arasındaki oran az olduğu için kullanıcılar yaptırmak yerine yenisini almayı tercih ediyor. Bu şekilde de eski ürünlerinizi paraya çevirip yenisine kullanabiliyorsunuz.

İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci el eşya alan yerler ile iletişime geçmek ve ürün satmak oldukça kolay. Hemen hemen Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet vermekte olan ikinci el eşya alanlar artık internet üzerinden sizlerin iletişime geçmesini bekliyor. Bulunduğu şehir veya semt adı ile arama motorlarında spotçuların listesine birkaç dakika içerisinde ulaşmak mümkün oluyor. İkinci el ile ilgili her şey aslında oldukça hızlı ilerlemekte. Tek yapmanız gereken görüşeceğiniz ikinci el eşya alan yerler ile whatsapp üzerinden iletişime geçmek. Hemen hemen tüm spotçular WhatsApp ile sizlerden öncelikle satın alacakları ürünlerin fotoğraflarını görmek istemekte. Daha sonra yapacakları ilk inceleme sonrasında yerinde ürünleri görerek fiyat için anlaşma sağlanmakta.

İkinci El Eşya Satarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İkinci el eşya alan yerler ile iletişime geçmeden önce ürünlerinizi temizlemeli ve en iyi şekilde fotoğraflamalısınız. Bu konuda spotçular ile iletişime geçtiğinizde eşyaların olduğu yere gelmeden önce sizlerden çeşitli iletişim kanallarından fotoğraflarını isteyecekler. Ürünü iyi pazarlamak sizin için en önemli konu. Daha sonra fiyat ile ilgili pazarlıkları ürünü almaya gelen spotçu ile gerçekleştirebilirsiniz. İkinci el eşya alanlar ile çalışırken dikkat edilecek nokta da büyük ve adresi belli olan yerler ile iletişime geçmenizdir. Son dönemlerde yaşanan olumsuzluklardan zarar görmemek için popüler yerler ile çalışmayı tercih etmelisiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..