Reklam
Reklam

Kariyer Sahibi Olmak Şimdi Daha Kolay

Kariyer Sahibi Olmak Şimdi Daha Kolay

Kariyer Sahibi Olmak Şimdi Daha Kolay
Kariyer Sahibi Olmak Şimdi Daha Kolay reklam
Bu içerik 360 kez okundu.
Reklam

 

 

Günümüz şartlarında kariyer sahibi olmanın en kolay yolu ileri seviyede İngilizce öğrenmektir. İleri seviyede İngilizce bu gün birçok kurumun en önemli sorunlarından biridir. Amerikan Derneği İngilizcede ileri seviyeye ulaşmak isteyenler için ileri seviye sınıfları oluşturmaktadır. Bu sınıflar seviyesini ilerletmek isteyenler için özel oluşturulmaktadır. Bakırköy İngilizce kursu sınıflandırmasında özel program seçenekleriyle hareket eden Amerikan Derneği, sıfır seviyeden ileri seviyeye kadar birçok kategoride İngilizce eğitimi vermektedir.

 

 İngilizce Seviyesi Önemli Değil

 

 Öğrencinin seviyesini dikkate alan kurum bu sayede en doğru eğitim programını oluşturmaktadır. İlk, orta, lise, üniversite, yüksek lisans ve sıfır seviye gibi seviyeler eğitim programının oluşturulmasında önemlidir. A1, A2, B1, B2, C1, C2 gibi seviyeler dil eğitiminde önemlidir.

 

 IELTS, YDS, TOEFL ve YÖK-DİL gibi sınavlara hazırlanmak isteyenlerin tercihi haline gelen kurum, tercüman olmak isteyenler için de özel program oluşturmaktadır. Turizm dünyasında iş sahibi olmak isteyenler kurumun eğitim programından faydalanmaktadır. Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursları iş sahibi olmak isteyenler için özel program oluşturmaktadır.

 

 Yeni Yöntemlerle İngilizce Öğretiliyor

 

 İngilizcenin hayati bir konu haline geldiği günümüz şartlarında özel eğitim programlarına olan ihtiyaç artmış durumdadır. Etkinliğini kaybetmiş olan eski yöntemler artık istenilen başarılı sonucu vermemektedir. Bakırköy en iyi İngilizce kursu Amerikan Derneği yeni nesil İngilizce eğitim programı ile bu boşluğu doldurmuş durumdadır.

 

 Kariyerini artırarak iş dünyasında başarılı olmak isteyenlerin tercihi olan kurum, bu işte uzmanlaşmış öğretmenlerle çalışmaktadır. Öğretmenlerin deneyimli ve tecrübeli olması, gerekli olan sertifikalara sahip olması kurumun kalitesini artırmaktadır. Eğitimde öğrencinin beklentilerini göz önüne alan ve hızlandırılmış dil kursu seçenekleriyle kısa sürede dil eğitimini gerçekleştiren kurum, eğitim dünyasında yeni bir çığır açtı. Hızlı İngilizce öğrenme kurslarında adından bahsettiren Amerikan Derneği, doğal yöntemlerle eğitim vermektedir.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti