Reklam
Reklam

Walkingpad R1 Pro Katlanabilir Koşu Bandı

Walkingpad R1 Pro Katlanabilir Koşu Bandı

Walkingpad R1 Pro Katlanabilir Koşu Bandı
Walkingpad R1 Pro Katlanabilir Koşu Bandı reklam
Bu içerik 291 kez okundu.
Reklam

 

Eğimi 0 derece olduğundan dolayı eğimsiz bir koşu ya da yürüyüş deneyimi sunmakta olan Walkingpad R1 Pro Katlanabilir Koşu Bandı özellikle de yer kaplama derdinin katlanabilir olmasından kaynaklı olarak olmaması durumundan dolayı pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Spor ürünleri kategorisinde Küçük evlerde de tıpkı büyük evlerde olduğu gibi tercih edilen Walkingpad R1 Pro Katlanabilir Koşu Bandı; katlanabilir olması yönüyle tercih edilmektedir. Göstergeli LED ekran motoru ile adımlarını sayabilen kullanıcılar , aynı zamanda fırçasız tipi ile kolay adımlar atabilmektedir. 

1.25 HP egzersiz modu ile hem yürüme hem de koşma eylemlerini kolaylıkla sağlayabilmektedir. Koşu bandının bant ebatlar; 120x44 olup bant genişliği 44 cm olup 70x145x14, 70x95x17  ebatlara sahiptir.

Cihaz üzerindeki el desteği ile hazır anma gerilimi sağlamakta olup 220V anma gücü ile fazla elektrik yakmamaktadır. Sağlık kapasitesi olarak en fazla 110 kg ağırlığındaki kullanıcılar için uygun olan Walkingpad R1 Pro Katlanabilir Koşu Bandının kendi ağırlığı paket harici 33kg olup paketi ile birlikte 38 kg olmaktadır.

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/xiaomi-kingsmith-walkingpad-r1-pro

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti