Anti Aging Uygulamalarda Yeni Nesil Gençlik Serumu, MesoNutrilifit Somon DNA Plus/ Gençlik Aşısı

Yaşlanma karşıtı uygulamalara ilgi her geçen gün artarken, uygulamaların etkileri de git gide güçlenmektedir. Mezoterapi yöntemi de yaşlanma karşıtı tedavilerde sıkça tercih edilen bir yöntemdir

Anti Aging Uygulamalarda Yeni Nesil Gençlik Serumu,  MesoNutrilifit Somon DNA Plus/ Gençlik Aşısı
Anti Aging Uygulamalarda Yeni Nesil Gençlik Serumu,  MesoNutrilifit Somon DNA Plus/ Gençlik Aşısı tufan
Bu içerik 644 kez okundu.
Reklam

 

Yaşlanma karşıtı uygulamalara ilgi her geçen gün artarken, uygulamaların etkileri de git gide güçlenmektedir. Mezoterapi yöntemi de yaşlanma karşıtı tedavilerde sıkça tercih edilen bir yöntemdir; mezoterapi yönteminde kullanılan ürünler ise uygulamanın etkisini doğrudan etkilemektedir. Mezoterapi yöntemi ile uygulanan, MesoNutrilifit Somon DNA Plus/ Gençlik Aşısı, seçkin doktor ve sağlık kurumları tarafından tercih edilen, etkinliği kanıtlamış, yeni nesil bir gençlik serumudur. MesoNutrilifit patentli özel formülasyonu ve içeriğinde bulunan somon DNA’nın yanı sıra hyaluronik asit, multivitamin, multimineral, peptit kompleks ve DMAE sayesinde cildi derinlemesine besler, yeniler ve nemlendirir. Hem güçlü formülü hem de çeşitli uygulama yöntemleri ile cilde nüfuz ederek cildin yenilenmesinde rol alır.  Mezoterapi yöntemi ile küçük iğneler yardımıyla ürün cildin orta katmanına (orta dermise) uygulanarak cildin beslenmesi, yenilenmesi ve gençleşmesi hedeflenir. Sarkma ve kırışıklık gibi yaşlanma izlerini tedavi eder, cilt tonu eşitsizliklerini giderir. Bir diğer uygulama yöntemi ise mikroiğneleme yöntemidir. Böylece ciltte oluşturulan mikro kanallar sayesinde MesoNutrilifit’in cildin orta  katmanına ulaşması sağlanır. Formül üç ana mekanizma ile etki gösterir. Mesolift (Kaldırma ), Mesofill ( Dolgunluk ) ve Mesoglow (Işıldama) mekanizmaları sayesinde cilde genç bir görünüm ve ışıltı katar.  En çok tercih edilen yaşlanma karşıtı uygulamalardan MesoNutrlift birçok seçkin klinikte uygulanmaktadır. https://mesonutrilift.com/klinikler/ adresinden size en uygun doktor ve kliniği bulabilirsiniz.

Mikroiğneleme yöntemi acılı bir uygulama olarak düşünülebilir. Ancak uygulamadan yarım saat önce uygulanacak bölgeye anestezik krem uygulanarak bölgenin uyuşması sağlanır. Böylece kişilerin acı hissi minimuma indirilir. Uygulama sonrası kişiler günlük hayatlarına rahatlıkla devam edebilirler. Uygulama sonrasındaki ilk 6 saat, makyaj yapılmaması önerilir ve uygulama bölgesi güneşten korunmalıdır. Bu iki husus dışında dikkat edilmesi gereken başka bir husus bulunmamaktadır. MesoNutrilifit, ilk seansla birlikte etki göstermeye başlar ve seanstan sonraki 15 gün boyunca cildi yenilemeye devam eder. Genellikle 1-5 seans arasında istenilen sonuca ulaşılır. Tedavinin korunması ve cildin hep genç kalması için 4 ayda bir koruma seansı yapılması önerilir. Dilerseniz MesoNutrilifit Somon DNA uygulamasını https://mesonutrilift.com/ adresinden tekrar inceleyebilirsiniz.

Güçlü formülü ve etkili uygulama yöntemi ile MesoNutrilifit Somon DNA Plus/ Gençlik Aşısı her yetişkin kadın ve erkeğe rahatlıkla uygulanarak kişilerin ciltlerinin genç kalmasını sağlar ve oluşan yaşlanma izlerini hafifletme de/silmede yardımcı olur. Cildi yenileme özelliği sayesinde menopoz, hormonal bozukluklar, sigara, alkol, uyuşturucu, düzensiz ilaç kullanımı gibi durumlar ardından oluşan sarı ve mat ciltlerin, eski görünümüne ve canlılığına kavuşmasını sağlar. Daha genç ve dinamik bir yüz ifadesi sunar.

MesoNutrilifit ile ilgili aklınızda oluşabilecek soruların cevaplarına https://mesonutrilift.com/soru-cevap/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?