Reklam
Reklam

PANDEMİ İLE GELEN GÜZELLİK

PANDEMİ İLE GELEN GÜZELLİK

PANDEMİ İLE GELEN GÜZELLİK
PANDEMİ İLE GELEN GÜZELLİK reklam
Bu içerik 427 kez okundu.
Reklam

 

Covid19 sonrası estetik ve güzellik ile ilgili son gelişmeleri uzman hekimlerimize danışmaya devam ediyoruz. Op. Dr. Oray Karaçaylı ile yaptığımız keyifli söyleşide pandeminin sağlık sektörüne etkilerini ve güzelleşmenin püf noktalarını danıştık.

Pandemi ile birlikte büyük bir kesimin hayat tarzı değişti. İş hayatında, toplantılar, yemek organizasyonlarında yoğun makyaj ile bastırılan doğallık ön plana çıktı. Dolayısıyla insanlar saf hallerini daha fazla analiz etmeye ve eleştirmeye başladı. “Kendim için bir şeyler yapmanın zamanı geldi. Maske kullanarak morluk veya şişliklerimi gizleyebilirim. Evde iyileşebilirim. Kimsenin bilmesine gerek yok.” Düşüncesiyle bu sürecin yüzlerini tazelemek ve gençleştirmek, vücutlarını yeniden şekillendirmek için mükemmel bir zaman olduğuna karar verdiler.

Şu anda birçok kişi tatillere, filmlere, restoranlara ve diğer deneyimlere para harcamak yerine, güzellik ve estetik ile ilgili tedavilere yatırım yapmayı seçiyor. Evden çalışmak, hastalara iyileşmeleri için gereken alanı sağlıyor. Mevcut maske zorunlulukları iyileşmeyi daha gizli hale getirdiğinden, Burun Estetiği operasyonlarına, yüz kırışıklıkları ve ince çizgilerin üstesinden gelmek için botoks ve dermal dolgu maddeleri kullanan non-invaziv yüz tedavilerine ilgi çok fazla artış gösteriyor.

BOTOX ® ve Dermal Dolgu Nedir?

Kırışıklıkları yumuşatan enjeksiyonlar, yaşlanma belirtilerini daha az fark edilir hale getirerek yüzlerimizi daha tazelenmiş ve genç hale getirebilir. Dermal Dolgular, cildinizin yaşla birlikte kaybettiği kolajen yerine daha düzgün ve pürüzsüz bir görünüm için cilt yüzeyinin altına hacim kazandırır.

Op. Dr. Oray Karaçaylı Hakkında

1973 yılında Hatay'da doğdu. 1997 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1998-1999 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesinde Anatomi Ana Bilim Dalında, Anatomi Asistanlığı yaptı. 1999-2004 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisasını tamamlayan Op. Dr. Oray Karaçaylı uzmanlık eğitimi yıllarında Burun Estetiği (Rinoplasti) ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi alanlarında hem yurtiçinde hem de yurtdışında özel eğitimler alarak kişisel gelişimini tamamladı.

İhtisası ve sonrasında çok sayıda bilimsel çalışmalara katılıp bu süreçte tüm KBB hastalıkları bademcik, geniz eti, sinüzit, orta kulakta sıvı toplanması ve kulak tüpü takılması cerrahilerinde birçok vaka yapmıştır. Çocuk KBB hastalıkları alanında ciddi deneyime sahiptir.

22 yılı aşan meslek hayat boyunca Op. Dr. Oray Karaçaylı Estetik Burun Cerrahisi (Piezo Estetik Cerrahisi) başta olmak üzere Kulak Burun Boğaz alanında özellikle; Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Balonla yapılan sinüs cerrahisi (Balon sinoplasti), Bilgisayar Destekli Sinüs Cerrahisi,Fonksiyonel Burun Cerrahisi, Burun Ucu Estetik Cerrahisi, Horlama Cerrahisi, Thermal Welding ile Bademcik-Genizeti cerrahisi konuları ile ilgilenmektedir. 

www.oraykaracayli.com

Haber: Simre Reklam İletişim & Marka Danışmanlığı

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti