Turkcell bedava internet kullanımı

Mobil cihazlarımız için internet artık vazgeçilmez oldu. Mobil cihazlarımızda internet olmadığında arama ve SMS mesajı haricinde hiçbir uygulamayı kullanamıyoruz. Akıllı cihazların olmazsa olmazı internet için mobil hatlarımızdan hizmet alıyoruz. Ve her zaman en kaliteli hizmeti ile bilinen Turkcell mobil hat kullananlar Turkcell internet hizmeti ile mobil cihazlarında verimli bir internet kullanımına sahip oluyor.

Turkcell bedava internet kullanımı
Turkcell bedava internet kullanımı reklam
Bu içerik 521 kez okundu.
Reklam

 

 

Turkcell internet hizmeti için her bir hatta tanımlı bir limit bulunuyor. Ödemiş olduğunuz fatura miktarına ve yapmış olduğunuz taahhüt şartlarına göre belirli bir GB internet kullanımı ile Turkcell hattınız üzerinden internet kullanımı yapabiliyorsunuz. Wifi bağlantıların olmadığı alanlarda yoğun olarak kullanılan mobil internet limitleri çoğu kez yeterli gelmeyebiliyor. Ekstra bir ücret ödeyerek ilave Turkcell mobil internet almak yerine Turkcell bedava internet imkanından faydalanabilirsiniz. Bedava internet yöntemlerini bildiğiniz takdirde, belirli aralıklarla bu imkandan faydalanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar

Turkcell bedava internet kullanımı ile mevcut olan mobil internet limitlerinizin de üzerinde bir internet kullanımına ulaşabilirsiniz. Mevcut tarifenize ek olarak aldığınız bedava internet için ekstra bir ücret ödemeden verilen GB kullanımını istediğiniz alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Turkcell ücretsiz internet olarak ta bilinen bedava internete ulaşabilmek için bazı yöntemler bulunuyor. Bu yöntemler arasında en çok kullanılan ev en kolay olan yöntem ise uygulama üzerinden ücretsiz internet alımı oluyor.

Turkcell bedava internet için öncelikle hangi uygulamalar üzerinden bedava hizmet sağlandığını bilmelisiniz. Bu uygulamaları cep telefonlarınıza indirdiğinizde ve belirli bir süre kullandığınızda hattınıza otomatik olarak bedava internet tanımlaması yapılıyor. 

Turkcell bedava internet sağlayan uygulamaların hangileri olduğu ve ne şartlarda kullanıldığı konusunda en geniş ve güncel bilgilere Net Kurdu sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilendirme içerikleri sayesinde hem Turkcell bedava internet kazanabileceğiniz en güncel uygulamaları bulabilirsiniz. Hem de buna alternatif olarak önerilen ve en çok kullanılan tüm diğer yöntemler hakkında fikir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell kullanıcısıysanız ve mobil hattınıza tanımlı olan internet paketiniz size yetmiyorsa, ücretsiz ve bedava internet kullanımı için Net Kurdu sitesine giriş yapabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..